Hračky

Výrobcovia

Detská pokladňa Smoby Mini Shop s terminálom - ružová

SMOBY

350108

3+
d19 x š15 x v29 cm

Cena: 28,90 € s DPH

Skladom


Zakúpením tohto produktu môžete získať až 2 vernostných bodov. Za obsah košíku získate celkom 2 vernostných bodov , ktoré môžu byť prevedené na zľavový kupón v hodnote 0,40 €.


Detská pokladňa Mini Shop od Smoby s množstvom funkcií je hračka, bez ktorej sa nezaobíde ani jeden malý predavač. Pokladňa pre deti má realistický dizajn, množstvo funkcií a doplnkov, vďaka čomu sa veľmi rýchlo stane obľúbenou hračkou každého chlapca či dievčaťa. Je to úžasná elektronická hračka pre deti od 3 rokov, ktoré sa rady hrajú hry na predavačov. Deti si môžu odvážiť svoj produkt na mechanickej váhe, na ktorej je vyobrazené ovocie a zelenina. Tovar dieťa blokuje na klávesnicovej pokladni a cena sa mu zobrazí na displeji. Súčasťou pokladne je klávesnica s číslami, ktorá plní aj funkciu skutočnej kalkulačky, a tak sa dieťa zoznamuje prostredníctvom hry s matematikou a princípom počítania.
Produkty sa dajú aj oskenovať, presne ako na naozajstnej pokladni. Skener po zatlačení tlačidla vydáva zvuk. Pri platení cez platobný terminál zákazník použije kartu a následne dostane z pokladne doklad o kúpe ako v skutočnej predajni. Detská registračná pokladňa v kombinácii ružovej a zelenej farby je vybavená taktiež mikrofónom, ktorým pokladník upozorňuje návštevníkov svojho detského obchodu o akciách a novinkách. Ďalej v balení nájdete 2 krabičky a plechovku tovaru, mince, papierové bankovky, pokladničné kartičky-bloky, bankomatovú kartu, celkovo balenie obsahuje až 27 doplnkov. Pokladňa pre deti s váhou je replikou ozajstnej pokladne a obsahuje všetko pre realistickú hru na predavačov.
Funguje na 3 AA/LR6 batérie, ktoré nie sú súčasťou balenia.

Otázky k produktu

E-mail: *
Meno: