Kategórie

Zľavnené produkty

WOW hračky-autíčka a iné

Všetky WOW Toys jedinečné hračky pre deti sú vyrobené z vysoko kvalitnej, nerozbitnej umelej hmoty, odolajú nárazom aj pádom z výšky, preto ak Váš chlapec pri neľútostnom boji o záchranu princeznej Charlotte, zhodí rytiera Georga z vysokej veže, alebo pri budovaní mesta s autíčkami na stavbu uviazne v odpadovej šachte, nič to ;) hračky sa nerozb...

Všetky WOW Toys jedinečné hračky pre deti sú vyrobené z vysoko kvalitnej, nerozbitnej umelej hmoty, odolajú nárazom aj pádom z výšky, preto ak Váš chlapec pri neľútostnom boji o záchranu princeznej Charlotte, zhodí rytiera Georga z vysokej veže, alebo pri budovaní mesta s autíčkami na stavbu uviazne v odpadovej šachte, nič to ;) hračky sa nerozbijú, a tak sa s nimi deti môžu veselo hrať veľmi dlho.

Všetky Wow hračky môžeme považovať za veľmi náučné, s ktorými si deti užijú veľa zábavy a budú ich nabádať k neuveriteľným dobrodružstvám a hodinám hry s nimi. Chlapci sa môžu stať stavbármi s autíčkami na stavbu, malými poľnohospodármi s autíčkami na farmu, vodnými objaviteľmi s loďkami a ponorkami, alebo si môžu zahrať rôzne situačné hry bežného života s mestskými autíčkami a hračkami . Dievčatká sa môžu ponoriť do zázračného sveta fantázie s rozprávkovými hračkami, alebo sa zahrať na záchranárku so sanitkou, ktorá príde včas, aby ošetrila všetkých zranených a pacientov.


Všetky WOW figúrky postavičiek a zvieratiek sú navzájom kombinovateľné pri hre, dajú sa vymieňať a vytvárať z nich zbierky.

Všetky WOW hračky sú bezpečné: neobsahujú ftaláty, sú farbené kvalitnými a zdraviu neškodlivými farbami, všetky hrany hračiek sú zaoblené pre maximálnu bezpečnosť detí pri hre, sú mechanické, to znamená, že si na fungovanie nevyžadujú žiadne batérie, pretože fungujú na zotrvačník.

Viac

WOW hračky-autíčka a iné   17 produkty

Podkategórie

 • Autíčka na farmu

  Všetky autíčka na farmu WOW hračky pre deti sú vyrobené z vysoko-kvalitnej, nerozbitnej umelej hmoty, odolajú nárazom aj pádom z výšky.

  WOW hračky - Bernie traktorWOW hračky - Buddy Benny farmársky quad, WOW hračky - Harvey kombajn, WOW hračky - Misty koník a Molly jazdkyňa, WOW hračky - Poppy autíčko na prepravu koníkov

 • Autíčka na stavbu

  Všetky autíčka na stavbu WOW hračky pre deti sú vyrobené z vysoko-kvalitnej, nerozbitnej umelej hmoty, odolajú nárazom aj pádom z výšky.

  WOW hračky- Luke malý bager, WOW hračky - Mike miešačka betónu, WOW hračky - Riley cestný valec, WOW hračky - Toby nakladač

 • Autíčka na výlety

  Všetky autíčka na výlety WOW hračky pre deti sú vyrobené z vysoko-kvalitnej, nerozbitnej umelej hmoty, odolajú nárazom aj pádom z výšky.

  WOW hračky- Amy motorka, WOW hračky- Archie snežný skúter, WOW hračky- Casey kempingové auto, WOW hračky- Max motorka, WOW hračky - Penny jeep, WOW hračky - Ryan autíčko, WOW hračky -  Ollie dobrodružné autíčko

 • Loďky, ponorky a člny

  Všetky loďky, ponorky a člny WOW hračky pre deti sú vyrobené z vysoko-kvalitnej, nerozbitnej umelej hmoty, odolajú nárazom aj pádom z výšky.

 • Malé autíčka

  Všetky malé autíčka WOW hračky pre deti sú vyrobené z vysoko-kvalitnej, nerozbitnej umelej hmoty, odolajú nárazom aj pádom z výšky.

 • Mestské autíčka a hračky
 • Pohotovosť
 • Pretekárske autíčka
 • Rozprávkové hračky
 • Safari autíčka
 • Vesmír a kozmonauti
 • WOW Figúrky a postavičky
 • WOW Hračky Multipack sady
Zobraziť 1 - 17 z 17 položiek
Zobraziť 1 - 17 z 17 položiek