Kategórie

Filter

Dostupnosť
Stav
Výrobca

Mestské autíčka a hračky   6 produkty

Zobraziť 1 - 6 z 6 položiek
 • 39,80 € Skladom

  Vďaka tejto skvelej hračke majú deti možnosť hravou formou naučiť sa, ako sa likviduje triedený odpad. Fred je pestrofarebné smetiarske auto, ktoré funguje na zotrvačník. Táto milá hračka zaručene poteší všetky deti a ukáže im, že zbieranie smetí ešte nikdy nebolo také veselé!

  39,80 €
  Skladom
 • 19,90 € Skladom
 • 22,90 € Skladom

  Vitajte v Máriovej pizzérii - najlepšej reštaurácii v meste! Spolu so šéfkuchárom Máriom teraz môžete pripraviť skvelú taliansku pizzu v murovanej peci. Umiestnite postavičku kuchára do otvoru komína na pizzérii a otočte s ním aby si vybral prísady na pizzu, ktorá môže byť margharita, salámová alebo vegetariánska.

  22,90 €
  Skladom
 • 39,80 € Skladom

  Rocco je záchranár áut a je vždy pripravený, aby pomohol akémukoľvek vozidlu. Táto skvelá hračka funguje na zotrvačník, takže si nevyžaduje batérie. Súčasťou autíčka je aj magnetický naviják, ktorý sa ľahko pripojí ku ktorémukoľvek WOW vozidlu a automaticky natiahne ostatné autíčka na rampu. Keď je Axel znovu opravený, otvor zadné dvere, stlač tlačidlo a...

  39,80 €
  Skladom
 • 35,90 € Skladom
 • 19,90 € Skladom

  Pokiaľ ide o udržiavanie čistoty ulíc, Tyler je ten najlepší! Jeho veľké gumené kefy nevynechajú ani smietku! Vodič Jason mu robí spoločnosť, zatiaľ čo Tyler veselo upratuje hlavné ulice. Rozhýbte ho, aby ste videli, ako sa jeho kefy automaticky otáčajú a 3 panely triedia odpadky.

  19,90 €
  Skladom
Zobraziť 1 - 6 z 6 položiek