Drevené potraviny

Katalóg

Latest posts

Drevené potraviny   105 produkty

na stranu
Zobraziť 1 - 40 z 105 položiek
 • 1,50 € Skladom

  Takýto chutne vyzerajúci jogurt je skvelým doplnkom či už v detskej kuchynke pri hre na varenie, alebo v detskom obchodíku ako súčasť doplnkov na predávanie. Jogurt je vyrobený z dreva, rozmery sú: Ø cca 5,5 cm.Uvedená cena je za 1 kus!

  1,50 €
  Skladom
 • 1,50 € Skladom

  Takýto chutne vyzerajúci steak je skvelým doplnkom či už v detskej kuchynke pri hre na varenie, alebo v detskom obchodíku ako súčasť doplnkov na predávanie. Steak je vyrobený z dreva, rozmery sú: dĺžka cca 10 cm.Uvedená cena je za 1 kus!

  1,50 €
  Skladom
 • 16,90 € 18,90 € Skladom
  Akcia

  Táto skvelá sada drevených potravín vo forme syrov rôznych druhov pozostáva z dielikov, ktoré sa dajú "pokrájať" a opäť spojiť vďaka suchým zipsom, ktoré sú umiestnené medzi jednotlivými dielmi potravín. Táto súprava obsahuje okrem piatich druhov syrov taktiež nôž na krájanie a aj drevený tanier s priehľadným poklopom.

  16,90 € 18,90 €
  Skladom
 • 15,60 € Skladom

  Táto skvelá sada drevených hračiek s potravinami na krájanie obsahuje rôzne časti, ktoré sa dajú "pokrájať" a opäť spojiť vďaka suchým zipsom, ktoré sú umiestnené medzi dvomi polovičkami potravín. Táto súprava potravín pozostáva celkovo z 25 dielikov, okrem potravín tu deti nájdu taktiež dosku na krájanie a nôž. Všetky časti hračky sú balené v praktickom...

  15,60 €
  Skladom
 • 24,50 € Skladom

  Táto skvelá sada drevených hračiek s potravinami na krájanie obsahuje rôzne časti, ktoré sa dajú "pokrájať" a opäť spojiť vďaka magnetkám, ktoré sú umiestnené medzi dvomi polovičkami potravín. Táto súprava ovocia a zeleniny obsahuje celkovo 29 dielikov potravín, okrem toho tu deti nájdu taktiež dosku na krájanie, dva nože a škrabku na ovocie a zeleninu.

  24,50 €
  Skladom
 • 8,50 € Skladom
 • 13,90 € Skladom
 • 1,80 € Skladom

  Takáto chutne vyzerajúca cibuľa je skvelým doplnkom či už v detskej kuchynke pri hre na varenie, alebo v detskom obchodíku ako súčasť doplnkov na predávanie. Cibuľa je vyrobená z dreva, jej rozmery sú: výška 3 cm, Ø cca 5 cm.Uvedená cena je za 1 kus!

  1,80 €
  Skladom
 • 13,90 € Skladom

  Táto skvelá drevená hračka by nemala chýbať v žiadnej detskej kuchynke. Pomocou hračky sa deti zábavnou formou naučia jedlo nielen pripraviť, ale taktiež servírovať. Torta sa dá krájať na dieliky a znovu pospájať vďaka suchým zipsom, ktoré sú umiestnené medzi jednotlivými dielikmi. Balenie obsahuje tortu, ktorá pozostáva zo šiestich dielikov, podnos na...

  13,90 €
  Skladom
 • 2,60 € Skladom

  Takáto chutne vyzerajúca hruška je skvelým doplnkom či už v detskej kuchynke pri hre na varenie, alebo v detskom obchodíku ako súčasť doplnkov na predávanie. Hruška je vyrobená z dreva, jej rozmery sú: výška 8 cm, Ø cca 5 cm.Uvedená cena je za 1 kus!

  2,60 €
  Skladom
 • 1,90 € Skladom

  Takáto chutne vyzerajúca jahoda je skvelým doplnkom či už v detskej kuchynke, alebo v detskom obchodíku ako súčasť doplnkov na predávanie. Jahoda je vyrobená z dreva, jej rozmery sú: výška 5,5 cm, Ø cca 5 cm.Uvedená cena je za 1 kus!

  1,90 €
  Skladom
 • 2,60 € Skladom

  Takáto chutne vyzerajúca kukurica je skvelým doplnkom či už v detskej kuchynke pri hre na varenie, alebo v detskom obchodíku ako súčasť doplnkov na predávanie. Kukurica je vyrobená z dreva, jej rozmery sú: dĺžka 9,5 cm, Ø cca 3,5 cm.Uvedená cena je za 1 kus!

  2,60 €
  Skladom
 • 1,80 € Skladom

  Takáto chutne vyzerajúca mrkva je skvelým doplnkom či už v detskej kuchynke pri hre na varenie, alebo v detskom obchodíku ako súčasť doplnkov na predávanie. Mrkva je vyrobená z dreva, jej rozmery sú: dĺžka 12 cm, Ø cca 3 cm.Uvedená cena je za 1 kus!

  1,80 €
  Skladom
 • 4,90 € Skladom

  Takéto chutne vyzerajúce papriky v žltej a zelenej farbe budú skvelým doplnkom či už v detskej kuchynke pri hre na varenie, alebo v detskom obchodíku ako súčasť doplnkov na predávanie. Papriky sú vyrobené z dreva, lístky na nich sú z filcu, rozmer jednej papriky je: výška 5,5 cm, Ø cca 4,5 cm.Uvedená cena je za 2 kusy - 1 žltá a 1 zelená paprika!

  4,90 €
  Skladom
 • 2,60 € Skladom

  Takáto chutne vyzerajúca paradajka je skvelým doplnkom či už v detskej kuchynke pri hre na varenie, alebo v detskom obchodíku ako súčasť doplnkov na predávanie. Paradajka je vyrobená z dreva, jej rozmery sú: výška 5 cm, Ø cca 5,5 cm.Uvedená cena je za 1 kus!

  2,60 €
  Skladom
 • 22,90 € Skladom

  Táto drevená hračka by nemala chýbať v žiadnej detskej kuchynke, alebo na svadobnej oslave či inej párty. Pomocou hračky sa deti zábavnou formou naučia jedlo nielen pripraviť, ale taktiež servírovať. Táto 3-poschodová svadobná torta sa dá krájať na dieliky a znovu pospájať vďaka suchým zipsom, ktoré sú umiestnené medzi jednotlivými dielmi. Jednotlivé...

  22,90 €
  Skladom
 • 12,90 € Skladom

  Táto milá 10-dielna sada potravín obsahuje doplnky ako napríklad mlieko, pečivo, mliečne výrobky a iné, ktoré sú skvelým doplnkom pri hrách na varenie alebo servírovanie jedál, prípadne poslúžia ako doplnok pri hre na obchod.

  12,90 €
  Skladom
 • 12,90 € Skladom
 • 7,20 € Skladom

  Takéto chutne vyzerajúce koláčiky a lízatká sú skvelým doplnkom či už v detskej kuchynke pri hre na varenie, alebo v detskom obchodíku ako súčasť doplnkov na predávanie. Koláčiky sú vyrobené z dreva, dajú sa taktiež oddeliť a opäť spojiť vďaka suchým zipsom, ktoré sú umiestnené medzi jednotlivými dielmi cukroviniek.

  7,20 €
  Skladom
 • 2,60 € Skladom

  Takéto chutne vyzerajúce hrozno je skvelým doplnkom či už v detskej kuchynke, alebo v detskom obchodíku ako súčasť doplnkov na predávanie. Hrozno je vyrobené z dreva, jeho rozmery sú: 10 x 4 x 4 cm.Uvedená cena je za 1 kus (1 strapec hrozna ako na obrázku)!

  2,60 €
  Skladom
 • 2,60 € Skladom

  Takáto chutne vyzerajúce jablko je skvelým doplnkom či už v detskej kuchynke pri hre na varenie, alebo v detskom obchodíku ako súčasť doplnkov na predávanie. Jablko je vyrobené z dreva, jeho rozmery sú: výška 6 cm, Ø cca 5,5 cm.Uvedená cena je za 1 kus!

  2,60 €
  Skladom
 • 1,70 € Skladom

  Takéto chutne vyzerajúce kiwi-polovička je skvelým doplnkom či už v detskej kuchynke pri hre na pečenie a varenie, alebo v detskom obchodíku ako súčasť doplnkov na predávanie. Kiwi - polovička je vyrobená z dreva, jej rozmery sú: výška 3,5 cm, Ø cca 4,5 cm.Uvedená cena je za 1 kus (1 polovička kiwi ako na obrázku)!

  1,70 €
  Skladom
 • 5,90 € 6,20 € Skladom
  Akcia

  Táto skvelá sada drevených hračiek s ovocím na krájanie obsahuje rôzne časti, ktoré sa dajú "pokrájať" a opäť spojiť vďaka suchým zipsom, ktoré sú umiestnené medzi dvomi polovičkami potravín. Táto súprava obsahuje celkovo 4 kusy ovocia a jeden nôž na krájanie.

  5,90 € 6,20 €
  Skladom
 • 8,90 € Skladom

  Takýto skvelo-vyzerajúci ovocný zákusok je milým doplnkom každej detskej párty a hry, zákusok sa totižto dá "pokrájať" a opäť spojiť vďaka suchým zipsom, ktoré sú umiestnené medzi jednotlivými časťami koláčikov. Zákusok sa skladá z troch častí (rozmer spojeného zákusku vrátane podnosu: 13 x 9 x 8 cm), balenie obsahuje taktiež nožík na krájanie a drevený...

  8,90 €
  Skladom
 • 5,90 € 6,20 € Skladom
  Akcia

  Táto skvelá sada drevených hračiek so zeleninou na krájanie obsahuje rôzne časti, ktoré sa dajú "pokrájať" a opäť spojiť vďaka suchým zipsom, ktoré sú umiestnené medzi dvomi polovičkami potravín. Táto súprava obsahuje celkovo 4 kusy zeleniny a jeden nôž na krájanie.

  5,90 € 6,20 €
  Skladom
 • 3,90 € Skladom
 • 9,50 € Skladom

  Takéto chutne vyzerajúce obložené chlebíčky by nemali chýbať v detskej kuchynke. Sada obsahuje 3 druhy pečiva a rôzne doplnky vo forme paradajky, vajíčka, šalátového listu a salámy, ktoré na chlebíčkoch jednoducho držia vďaka magnetom, ktoré sú zabudované vo vnútri jednotlivých dielikov.

  9,50 €
  Skladom
 • 19,90 € Skladom
 • 17,90 € Skladom
 • 11,90 € Skladom

  Tento dekoratívny stojan prezentuje 6 nanukov na paličkách či už na oslavách pre bábiky, v detských obchodíkoch alebo detských kuchynkách. Nanuky sú vyrobené z kvalitného dreva.

  11,90 €
  Skladom
 • 11,90 € Skladom

  Takéto chutne vyzerajúce drevené pampúšiky sú skvelým doplnkom pre malých cukrárov pri hre na varenie s detskou kuchynkou, ale taktiež výborne poslúžia ako tovar na predaj pri hre na obchod v detskom supermarkete. Sada obsahuje 8 pampúšikov, ktoré sú vyrobené z kvalitného dreva, celá sada je balená v praktickej okrúhlej krabičke pre lepšie skladovanie...

  11,90 €
  Skladom
 • 15,90 € Skladom
 • 26,90 € Skladom

  Táto skvelá 31-dielna sada drevených hračiek s potravinami obsahuje rôzne časti, steak sa dá dokonca "pokrájať" a opäť spojiť vďaka suchému zipsu, ktorý je umiestnený medzi dvomi polovičkami, šľahačka na zmrzline zas drží vďaka magnetu, ktorý je umiestnený na obidvoch častiach hračky. Táto súprava riadíkov a potravín obsahuje taktiež príbor a textilné...

  26,90 €
  Skladom
 • 12,90 € Skladom

  Táto skvelá 14-dielna sada drevených potravín bsahuje všetko pre chutnú "obedovú pauzu". Deti v tomto sete nájdu okrem potravín taktiež tanier s príborom, pohár na limonádu s odnímateľným citrónom a slamkou a tiežzmrzlinový pohár, z ktorého sa kopček zmrzliny dá vybrať lyžičkou. Všetky dieliky sú vyrobené z masívneho a odolného dreva. 

  12,90 €
  Skladom
 • 29,90 € Skladom

  Táto skvelá drevená hračka by nemala chýbať v žiadnej detskej kuchynke, alebo na detskej párty. Pomocou hračky sa deti zábavnou formou naučia jedlo nielen pripraviť, ale taktiež servírovať. Torta sa dá krájať na dieliky a znovu pospájať vďaka suchým zipsom, ktoré sú umiestnené medzi jednotlivými dielikmi.

  29,90 €
  Skladom
 • 27,90 € Skladom

  Táto skvelá sada drevených hračiek s potravinami na krájanie obsahuje rôzne časti, ktoré sa dajú "pokrájať" a opäť spojiť vďaka suchým zipsom, ktoré sú umiestnené medzi dvomi polovičkami potravín. Táto raňajková súprava obsahuje celkovo 8 kusov potravín, 2 nože na krájanie, jednu dosku na krájanie a tiež jeden drevený podnos na servírovanie raňajok.

  27,90 €
  Skladom
Zobraziť 1 - 40 z 105 položiek