Hračky na vymaľovanie

Katalóg

Dostupnosť
Stav

Latest posts

  Hračky na vymaľovanie   12 produkty

  Zobraziť 1 - 12 z 12 položiek
  • 15,90 € Skladom

   Táto netradičná a originálna hračka je určená pre malé kreatívne slečny. Vyfarbi ma dnes, umy ma večer a opäť ma vyfarbi zajtra! Bábiku je možné po vyfarbení oprať v práčke. Balenie obsahuje taktiež 4 zmývateľné fixky a vzory, ktoré je možné použiť pri maľovaní, alebo si dieťa samé vyfarbí bábiku podľa vlastnej fantázie. Bábiku je možné oprať cca 4-krát.

   15,90 €
   Skladom
  • 15,90 € Skladom

   Táto netradičná a originálna hračka je určená pre malé kreatívne slečny. Vyfarbi ma dnes, umy ma večer a opäť ma vyfarbi zajtra! Macíka je možné po vyfarbení oprať v práčke. Balenie obsahuje taktiež 4 zmývateľné fixky a vzory, ktoré je možné použiť pri maľovaní, alebo si dieťa samé vyfarbí macíka podľa vlastnej fantázie. Macíka je možné oprať cca 4-krát.

   15,90 €
   Skladom
  • 15,90 € Skladom

   Táto netradičná a originálna hračka je určená pre malé kreatívne slečny. Vyfarbi ma dnes, umy ma večer a opäť ma vyfarbi zajtra! Psíka je možné po vyfarbení oprať v práčke. Balenie obsahuje taktiež 4 zmývateľné fixky a vzory, ktoré je možné použiť pri maľovaní, alebo si dieťa samé vyfarbí psíka podľa vlastnej fantázie. Psíka je možné oprať cca 4-krát.

   15,90 €
   Skladom
  • 15,90 € Skladom

   Táto netradičná a originálna hračka je určená pre malé kreatívne slečny. Vyfarbi ma dnes, umy ma večer a opäť ma vyfarbi zajtra! Zajačika je možné po vyfarbení oprať v práčke. Balenie obsahuje taktiež 4 zmývateľné fixky a vzory, ktoré je možné použiť pri maľovaní, alebo si dieťa samé vyfarbí zajačika podľa vlastnej fantázie. Zajačika je možné oprať cca...

   15,90 €
   Skladom
  • 3,50 € 3,90 € Skladom
   Nové Akcia

   Táto skvelá kreatívna sada obsahuje pokladničku v podobe autíčka, ktoré si deti môžu vymaľovať vďaka priloženému štetcu a šiestim farbám (štetec aj farby sú súčasťou balenia). Pokladnička na vymaľovanie je keramická v bielej farbe.

   3,50 € 3,90 €
   Skladom
  • 3,50 € 3,90 € Skladom
   Nové Akcia

   Táto skvelá kreatívna sada obsahuje pokladničku v podobe medvedíka, ktorého si deti môžu vymaľovať vďaka priloženému štetcu a šiestim farbám (štetec aj farby sú súčasťou balenia). Pokladnička na vymaľovanie je keramická v bielej farbe.

   3,50 € 3,90 €
   Skladom
  • 3,50 € 3,90 € Skladom
   Nové Akcia

   Táto skvelá kreatívna sada obsahuje pokladničku v podobe prasiatka, ktoré si deti môžu vymaľovať vďaka priloženému štetcu a šiestim farbám (štetec aj farby sú súčasťou balenia). Pokladnička na vymaľovanie je keramická v bielej farbe.

   3,50 € 3,90 €
   Skladom
  • 17,20 € Skladom
  • 14,90 € Skladom

   Módny návrhársky set si obľúbi nejedno dievčatko, ktoré má rado navrhovanie šiat. Nechajte ho, ponoriť sa do sveta módy a módnych doplnkov.

   14,90 €
   Skladom
  • 15,00 € Skladom

   Módny návrhársky set - Princezná zaujme každé dieťa milujúce rozprávky. Nechajte dievčatká vkĺznuť do kráľovského sveta princezien, pri hre s týmto módnym návrhárskym setom s motívom princeznej.

   15,00 €
   Skladom
  Zobraziť 1 - 12 z 12 položiek