Hračky na vymaľovanie

Katalóg

Dostupnosť
Stav

Latest posts

Hračky na vymaľovanie   8 produkty

Zobraziť 1 - 8 z 8 položiek
 • 15,90 € Skladom

  Táto netradičná a originálna hračka je určená pre malé kreatívne slečny. Vyfarbi ma dnes, umy ma večer a opäť ma vyfarbi zajtra! Koníka je možné po vyfarbení oprať v práčke. Balenie obsahuje taktiež 4 zmývateľné fixky a vzory, ktoré je možné použiť pri maľovaní, alebo si dieťa samé vyfarbí koníka podľa vlastnej fantázie. Koníka je možné oprať cca 4-krát.

  15,90 €
  Skladom
 • 15,90 € Skladom

  Táto netradičná a originálna hračka je určená pre malé kreatívne slečny. Vyfarbi ma dnes, umy ma večer a opäť ma vyfarbi zajtra! Macíka je možné po vyfarbení oprať v práčke. Balenie obsahuje taktiež 4 zmývateľné fixky a vzory, ktoré je možné použiť pri maľovaní, alebo si dieťa samé vyfarbí macíka podľa vlastnej fantázie. Macíka je možné oprať cca 4-krát.

  15,90 €
  Skladom
 • 15,90 € Skladom

  Táto netradičná a originálna hračka je určená pre malé kreatívne slečny. Vyfarbi ma dnes, umy ma večer a opäť ma vyfarbi zajtra! Psíka je možné po vyfarbení oprať v práčke. Balenie obsahuje taktiež 4 zmývateľné fixky a vzory, ktoré je možné použiť pri maľovaní, alebo si dieťa samé vyfarbí psíka podľa vlastnej fantázie. Psíka je možné oprať cca 4-krát.

  15,90 €
  Skladom
 • 17,20 € Skladom
 • 14,90 € Skladom

  Módny návrhársky set si obľúbi nejedno dievčatko, ktoré má rado navrhovanie šiat. Nechajte ho, ponoriť sa do sveta módy a módnych doplnkov.

  14,90 €
  Skladom
 • 15,00 € Skladom

  Módny návrhársky set - Princezná zaujme každé dieťa milujúce rozprávky. Nechajte dievčatká vkĺznuť do kráľovského sveta princezien, pri hre s týmto módnym návrhárskym setom s motívom princeznej.

  15,00 €
  Skladom
Zobraziť 1 - 8 z 8 položiek