Kategórie

Filter

Dostupnosť
Stav
Výrobca

Farby - prstové, na telo   9 produkty

Zobraziť 1 - 9 z 9 položiek
 • 3,40 € Skladom

  Chystá sa vaše dieťa na karneval, narodeninovú oslavu alebo na detskú party? Bez týchto farieb na tvár sa celkom iste nezaobíde! Balenie obsahuje okrem piatich farieb taktiež dve tyčinky so špongiou pre jednoduchšie nanášanie farby na tvár. Farby na tvár sú ľahko odstrániteľné pomocou vlažnej vody.

  3,40 €
  Skladom
 • 2,90 € 3,40 € Skladom
  Akcia
 • 3,20 € 3,50 € Skladom
  Akcia

  Tento set obsahuje 6 pestro-farebných extra mäkkých metalických pasteliek na maľovanie tváre na rôzne príležitosti, ako napr. detské oslavy, karnevalové plesy a iné. Pastelky sa dajú ľahko zmyť z tváre a tiež z textílií.Výrobca: Colorino Kids, EU.

  3,20 € 3,50 €
  Skladom
 • 7,40 € 7,90 € Skladom
  Akcia

  Tento set obsahuje 5 pestro-farebných extra mäkkých pasteliek na maľovanie tváre, ktoré sú skvelým doplnkom na rôzne príležitosti, ako napr. detské oslavy, karnevalové plesy a iné. Pastelky sú veľmi mäkké, dajú sa ľahko zmyť z tváre a tiež z textílií a pre deti sú úplne bezpečné (neobsahujú žiadne škodlivé látky).Výrobca: Colorino Kids, EU.

  7,40 € 7,90 €
  Skladom
 • 7,40 € 7,90 € Skladom
  Akcia

  Tento set obsahuje 5 pestro-farebných metalických extra mäkkých pasteliek na maľovanie tváre, ktoré sú skvelým doplnkom na rôzne príležitosti, ako napr. detské oslavy, karnevalové plesy a iné. Pastelky sú veľmi mäkké, dajú sa ľahko zmyť z tváre a tiež z textílií a pre deti sú úplne bezpečné (neobsahujú žiadne škodlivé látky).Výrobca: Colorino Kids, EU.

  7,40 € 7,90 €
  Skladom
 • 8,30 € Skladom

  Farebné, zábavné prstové farby zabavia vaše deti na niekoľko hodín. Balenie obsahuje 10 kelímkov rôzno-farebných prstových farieb, s ktorými deti môžu maľovať aj bez pridania vody, na vrchnáčiku každého kelímku je pečiatka. Prstové farby neobsahujú škodlivé látky a dajú sa jednoducho umyť mydlovou vodou.Výrobca: COLORINO, EU.

  8,30 €
  Skladom
 • 4,40 € Skladom

  Farebné, zábavné prstové farby zabavia vaše deti na niekoľko hodín. Balenie obsahuje 5 kelímkov rôzno-farebných prstových farieb, s ktorými deti môžu maľovať aj bez pridania vody, na vrchnáčiku každého kelímku je pečiatka. Prstové farby neobsahujú škodlivé látky a dajú sa jednoducho umyť mydlovou vodou.Výrobca: COLORINO, EU.

  4,40 €
  Skladom
 • 2,90 € Skladom

  Chystá sa vaše dieťa na karneval, narodeninovú oslavu alebo na detskú party? Bez týchto farieb na tvár sa celkom iste nezaobíde! Balenie obsahuje okrem piatich farieb taktiež jednu tyčinku so špongiami, štetec a malú špongiu pre jednoduchšie nanášanie farby na tvár. Farby na tvár sú ľahko odstrániteľné pomocou vlažnej vody.

  2,90 €
  Skladom
Zobraziť 1 - 9 z 9 položiek