Kategórie

Zľavnené produkty

Výrobcovia

Latest posts

Zoznam produktov podľa výrobcu: ANIMAL PLANET

Zobraziť 1 - 14 z 14 položiek
 • 3,20 € Skladom
  Nové

  Lev je jednou z najväčších a najsilnejších mačkovitých šeliem na svete, ktorá je druhá najväčšia po sibírskom tigrovi. Sú to najväčšie mačkovité šelmy na africkom kontinente a sú jedinečné medzi mačkovitými druhmi, ale najväčším rozdielom medzi levmi a inými mačkovitými šelmami je to, že sú neuveriteľne spoločenské zvieratá, ktoré žijú spoločne v...

  3,20 €
  Skladom
 • 5,90 € Skladom

  Animal Planet 387038 Jeleň bielochvostý.Jeleň trávi väčšinu svojho času s ostatnými jeleňmi hľadaním potravy. Jelene sú veľmi vyberavé v tom, čo jedia, a preto trávia veľa času vyberaním výhonkov, listov, tráv a plodov, ktoré sú pre jeleňa ľahko stráviteľné.

  5,90 €
  Skladom
 • 2,95 € Skladom

  Animal Planet 387052 Sliepka stojaca.Sliepky a kohúty vykonávajú komplexnú komunikáciu, kde hovory majú špecifické významy. Vykonávajú viac ako 30 druhov vokalizácie. Vydávajú zvuky, ktoré sa líšia od volania mladých ľudí, poplachových upozornení a upozorňovania ostatných na miesto, kde sa nachádza potrava.

  2,95 €
  Skladom
 • 4,50 € Skladom

  Animal Planet 387065 Labuť biela.Labuť hniezdi najmä na stojatých vodách ako sú rybníky a štrkoviská. Zimuje na nezamŕzajúcich stojatých vodách a na vodných tokoch. Samec aj samica sú v dospelosti čisto biele s čiernymi nohami. Zobák je červený s čiernym koreňom a špičkou. Pri koreni zobáka majú čierny hrbolček. Krk držia v tvare oblúka. Mláďatá sú sivé s...

  4,50 €
  Skladom
 • 5,70 € Skladom
  Nové

  Animal Planet 387089 Hyena.Hyena môže byť hnedá, pruhovaná alebo bodkovaná, s hlavou a telom, ktoré sa trochu podobajú psovi. Hyena ako druh patrí k najpočetnejším veľkým mäsožravcom v Afrike.

  5,70 €
  Skladom
 • 3,95 € Skladom
  Nové

  Animal Planet 387198 Zlatý retriever.Temperament Zlatého retrievera je charakteristickým znakom plemena a je v ňom opísaný ako láskavý, priateľský a sebavedomý. Sú vo všeobecnosti rovnako láskavé ako k cudzím, tak aj s tými, ktorí sú im známi. Ich dôverujúca, priateľská povaha ich nerobí dobrým strážnym psom.

  3,95 €
  Skladom
 • 4,20 € Skladom
  Nové

  Animal Planet 387239 Kapybara. Kapybary dokážu zostať ponorené pod vodou až 5 minút, môžu si pritlačiť uši k hlavám, aby zabránili vode preniknúť. Akonáhle opustia vodu, ich tenká vrstva hrubých vlasov rýchlo zaschne.

  4,20 €
  Skladom
 • 7,75 € Skladom
  Nové

  387241 Hanoverský čierny kôň.Hanoverský kôň je teplokrvné plemeno; teplokrvník je zmes ľahkého a ťažkého koňa. Je to jeden z najstarších a najpočetnejších teplokrvných koní. Jeho história siaha až do 17. storočia, keď sa do Nemecka dovážali španielske, orientálne a neapolské žrebce. Chovali sa s miestnymi kobylami, pravdepodobne s nejakým predkom...

  7,75 €
  Skladom
 • 3,20 € Skladom
  Nové

  Mačka čiernobiela sediaca.Mačky majú skvelé nočné videnie. Kvôli tomu sú mačky nočnými lovcami, ktoré hľadajú malé hlodavce a vtáky. Priemerná domáca mačka spí asi 18 hodín denne a má tendenciu tráviť čas bdenia lovom potravy. Napriek divokým mačkám, ktoré sú osamelými zvieratami, mačka domáca je známa tým, že venuje pozornosť človeku a iným zvieratám a...

  3,20 €
  Skladom
 • 10,50 € Skladom
  Nové

  387374 Dunkleosteus.Dunkleosteus bol niekedy označovaný ako Tyrannosaurus morí a bol jednou z najväčších rýb. Bol taký veľký ako slon a lovec v plytkých moriach, v ktorých žil.

  10,50 €
  Skladom
 • 5,75 € Skladom
  Nové

  387375 Tropeognathus.Tropeognathus je pterosaurus, ktorý žil približne pred 125 až 100 miliónmi rokov - od skorého kriedového obdobia až po stredné kriedové obdobie. Prvýkrát bol objavený v 80. rokoch, keď nemecké múzeum získalo fosílie od brazílskych predajcov fosílnych palív.

  5,75 €
  Skladom
 • 7,75 € Skladom
  Nové

  387378 Orlovský klusák.Orlovský klusák je najstaršie a najobľúbenejšie „žrebné" plemeno v Rusku. Nie sú takí rýchli ako klasickí a francúzski klusáci, ale sú odolnejší, mohutnejší, vytrvalejší a pevnejší. Ich klus je ešte viac pôsobivejší. Orlovskí klusáci sú v Rusku veľmi oceňovaní ako zmierovatelia miestnych plemien.

  7,75 €
  Skladom
 • 7,75 € Skladom
  Nové

  387390 Hanoverský hnedák.Hanoverský kôň je teplokrvné plemeno; teplokrvník je zmes ľahkého a ťažkého koňa. Je to jeden z najstarších a najpočetnejších z teplokrvných koní. Jeho história siaha až do 17. storočia, keď sa do Nemecka dovážali španielske, orientálne a neapolské žrebce. Chovali sa s miestnymi kobylami, pravdepodobne s nejakým predkom vojnových...

  7,75 €
  Skladom
Zobraziť 1 - 14 z 14 položiek