Detské karnevalové kostýmy

Latest posts

Detské karnevalové kostýmy

Fašiangy a s nimi spojené obdobie karnevalov a maškarných plesov so sebou vždy prináša zábavu, radosť, veselosť a hry.
Detský karneval sa stal milou tradíciou v mnohých škôlkách, školách, domoch kultúry a iných miestach a deti sa na túto udalosť vždy veľmi tešia najmä preto, že sa môžu ukázať v karnevalovom kostýme prezlečení za rozprávkového h...

Fašiangy a s nimi spojené obdobie karnevalov a maškarných plesov so sebou vždy prináša zábavu, radosť, veselosť a hry.
Detský karneval sa stal milou tradíciou v mnohých škôlkách, školách, domoch kultúry a iných miestach a deti sa na túto udalosť vždy veľmi tešia najmä preto, že sa môžu ukázať v karnevalovom kostýme prezlečení za rozprávkového hrdinu, zvieratko, alebo inú vysnívanú postavičku.
Iba maškarný ples je miesto plné fantázie, kde sa spolu v dobrej nálade zabávajú princezné s ninja bojovníkmi, pavúčí muž s nežnou baletkou, zvieratká z lesa s anjelikomčert a kovbojtiger s Indiánom, krehká víla pirátom
Ak si na vlastnoručné zhotovenie detského karnevalového kostýmu veľmi netrúfate, nezúfajte, v našom obchode nájdete širokú ponuku Detských karnevalových kostýmov pre najmenšie deti, ale aj pre školákov ;)
Ponúkame Vám detské kostýmy na maškarný ples rôznych druhov, nájdete tu Detské karnevalové kostýmy v podobe zvieratiek, medzi ktorými je jednoznačne najobľúbenejší kostým včielky alebo lienky, no Vaše dieťa vynikne aj v kostýme leva, alebo mačičky.
Medzi dievčatami sú veľmi obľúbené detské karnevalové kostýmy bosoriekprincezny a víly, no veľa-krát sa dievčatá radi oblečú aj do kostýmov Indiánky.
U chlapcov sú zas obľúbené detské kostýmy rytierov, Ninja bojovníkov a takisto aj kostýmy Indiánov, policajtov alebo hasičov majú veľkú popularitu.
Pre dokonalé stvárnenie karnevalovej masky na maškarnom plese môžete detský karnevalový kostým doplniť rôznymi doplnkami, prípadne parochňou alebo pančuškami pre deti, ich karnevalový kostým tak zaručene bude originálnejší a vzbudí pozornosť ostatných.

Všetko, čo pre dokonalý maškarný ples potrebujete, nájdete u nás, Vašim detičkám stačí už len dobrá nálada a radosť zo zábavy na karnevalovej oslave :)

Detské karnevalové kostýmy v našej ponuke sú z dielne talianskeho výrobcu WIDMANN, ktorý sa venuje výrobe karnevalových kostýmov a kostýmových doplnkov pre deti už viac ako 60 rokov.
Táto spoločnosť vznikla v roku 1951, založili ju Dina a Federico Widmann v Miláne. Firma Widmann sa najskôr venovala výrobe hračiek pre nemecké továrne, ktoré mali v Taliansku svoje zastúpenie a neskôr prešla na výrobu karnevalových kostýmov a kostýmových doplnkov na každú príležitosť a oslavu. Dnes je spoločnosť Widmann jedným z najväčších a najznámejších výrobcov sortimentu pre zábavný priemysel, zamestnáva 100 zamestnancov vrátane 30 agentov podporujúcich predaj v mnohých štátoch nielen v Európe a to celé na ploche 20 000 m2.

Viac

Detské karnevalové kostýmy   41 produkty

na stranu
Zobraziť 1 - 40 z 41 položiek
Zobraziť 1 - 40 z 41 položiek