Kategórie

Filter

Stav

Drevené vláčiky - doplnky   54 produkty

na stranu
Zobraziť 1 - 20 z 54 položiek
 • 8,10 € Skladom

  Ohybná drevená koľaj, ktorá Vám pomôže vo chvíľach, kedy Vám do úspešného finálneho zostavenia vláčikodráhy podľa vlastnej fantázie chýba už len krôčik. Súčasťou balenia sú 2 kusy týchto flexibilných a prispôsobivých koľají.Vláčikodráhy a ich príslušenstva značky Bigjigs je možné kombinovať so všetkými ostatnými drevenými železničnými dráhami na trhu.

  8,10 €
  Skladom
 • 5,90 € Skladom

  Koľaje sú vyrobené z veľmi kvalitného tvrdého dreva a sú perfektne spracované a vyhladené do výslednej podoby koľají drevenej vláčikodráhy.Súčasťou balenia je všetko podľa obrázku. Vláčikodráhy a ich príslušenstva značky Bigjigs je možné kombinovať so všetkými ostatnými drevenými železničnými dráhami na trhu.

  5,90 €
  Skladom
 • 48,90 € Skladom

  Vďaka súprave nákladného prístavu Brio môžete nákladnú loď prepraviť cez vodu a náklad vyložiť v prístave. Nákladný vlak čaká na vlakovej trati Brio, aby bol naň naložený ťažký náklad pomocou multifunkčného žeriavu. Vysunutím otvorte dvere vagónu a náklad bezpečne ukryte dovnútra nákladného vagóna. Keď loď opúšťa prístav, nezabudnite otvoriť most a...

  48,90 €
  Skladom
 • 29,90 € Skladom

  Maj svoju obľúbenú mašinku stále pod kontrolou vďaka diaľkovému ovládaniu. Diaľkové ovládanie je veľmi intuitívne navrhnuté, takže je ľahko ovládateľné aj drobcami. Diaľkové ovládanie umožňuje pohyb mašinky tam a späť (vyžadujú sa 4 x AA batérie, ktoré nie sú súčasťou balenia). Diaľkové ovládanie má dve tlačidlá - svetlá a pohyb.

  29,90 €
  Skladom
 • 20,90 € Skladom

  Pre túto mašinku nie je výzvou žiaden náklad. Všetko rýchlo a bezpečne prepraví na miesto určenia. Lokomotíva obsahuje funkciu štart a stop s jednoduchým ovládaním. Môžete zastaviť, Lokomotívu môžete kedykoľvek obrátiť a rozbehnúť len jednoduchým stlačením tlačidla. Lokomotíva má vpredu svetlo, takže tovar bezpečne prepraví aj za tmavej noci.

  20,90 €
  Skladom
 • 26,90 € Skladom

  Elektrický vláčik s aktívnym pohybom dopredu a dozadu. Vláčik za sebou vezie ťažký náklad -  vyklápací vagón s čiernym uhlím a  druhý vagón s otočným miešačom na cement. Vláčiku svietia aj svetlá na motore. Stačí stlačiť spínač.

  26,90 €
  Skladom
 • 18,90 € Skladom

  Nastupovať, vlak pomaly odchádza zo stanice! Brio moderný osobný vlak v červene-bielej kombinácií farieb poskytuje všetkým cestujúcim príjemnú a komfortnú jazdu naprieč železničnými dráhami. Každý vágon je možné vo vrchnej časti otvoriť a posadiť tam postavičku - cestujúceho či vodiča vlaku. 

  18,90 €
  Skladom
 • 12,80 € Skladom

  Tovar a či ťažký náklad prichádzajú a odchádzajú vlakmi a nákladnými vozidlami zo všetkých smerov. Aby to pracovníci všetko stíhali, pomôžte im vykladať a nakladať palety s tovarom pomocou vysokozdvižného vozíka. Náklad je možné zdvíhať a skladať pomocou páky.

  12,80 €
  Skladom
 • 18,90 € Skladom

  Žiadnej železnici by nemalo chýbať aj depo, kde môžu vláčiky oddychovať po dlhej ceste. Pripojte k svojej železničnej dráhe toto šikovné železničné depo so zásuvnými dverami a parkovacou zónou pre jeden vláčik. Dvere sa otvárajú a zatvárajú otočením červeného gombíka umiestneného na streche depa.

  18,90 €
  Skladom
 • 23,60 € Skladom

  Zapnúť svetlá, vypustiť paru a plnou rýchlosťou vpred! Brio lokomotíva má funkciu voľnobehu, takže sama jazdí vpred a vzad. Zážitok z hry umocňujú aj autentické zvukové efekty, ktoré lokomotíva vydáva či svetlá v prednej časti. Mašinka rozvíja detskú fantáziu a zdokonaľuje jemnú motoriku detí.

  23,60 €
  Skladom
 • 23,50 € Skladom

  Žiadnej železnici nemôže chýbať visutý most! Veď predsa jazda cez most a tunel je tým najzábavnejším dobrodružstvom. Brio dvojitý visutý most je inšpirovaný známym Golden Gate mostom v San Franciscu a je najdlhším mostom z celej kolekcie železničného systému Brio.

  23,50 €
  Skladom
 • 12,90 € Skladom

  Prevážajte uhlie pomocou šedého rýchlovlaku s vagónom a zásobujte ním svoje okolie, aby všetkým počas tuhej zimy bolo príjemne teplo. Vlak má úžasný retro dizajn, vďaka čomu bude ozdobou nielen detskej železnice, ale i celej izby. Mašinka má 12 rýchlych červených kolies, ktoré ju poháňajú vpred. Vagón je možné ľahko pripojiť ako aj odpojiť pomocou magnetov.

  12,90 €
  Skladom
 • 12,90 € Skladom

  Zdvihnite, otočte a doručte. Bez ohľadu na to, aký je veľký či ťažký je tovar, šikovný žeriavový vagón urobí pre vašu železnicu túto náročnú prácu raz-dva. Otočte kľukou a zdvihnite ťažký kameň z vagóna a položte ho na miesto určenia. Manuálna práca na stavenisku nebola nikdy jednoduchšia! Brio Žeriav s vagónom má magnetický úchytný systém.

  12,90 €
  Skladom
 • 20,60 € Skladom

  Konštrukčný žeriav je nevyhnutnosťou na akomkoľvek stavenisku, aj takom, ktoré vzniká napríklad pri železnici. Nakladanie, zdvíhanie a prevoz materiálu nebolo vzrušujúcejšie! Multifunkčný žeriav zdvíha kontajnery s nákladom vďaka magnetu upevnenému na háku a pomocou otočnej kľučky posúva kontajner hore a dole.

  20,60 €
  Skladom
 • 8,90 € Skladom

  Brio Svetelný semafor je ideálny doplnok vláčikodráhy. Vďaka nemu všetky vláčiky zastavia načas. Stlačením červeného tlačidla na vrchu semafora sa spustí svetelná signalizácie - červená znamená stáť, žltá pripraviť a zelená vpred na ďalšiu dobrodružnú výpravu.

  8,90 €
  Skladom
 • 23,90 € Skladom

  Prepravte cestujúcich čo najrýchlejšie! Trojdielny elektricky rýchlovlak je mašinkou snov všetkých výpravcov. Vlak kombinuje funkčnosť tradičných Brio vláčikov s prednosťami moderných a rýchlych novodobých vlakov. Vlak disponuje tlačidlom, po ktorom stlačení vydáva vlak zvuk. Zvuk upozorňuje všetkých navôkol, že sa vlak rýchlo približuje.

  23,90 €
  Skladom
 • 12,90 € Skladom

  Brio Železničné priecestie je ďalším z radu príslušenstva pre vláčikodráhy. Majte železničnú dopravu pod kontrolou a úplne bezpečnú. Pristavajte si železničné priecestie so závorami! Závory sa spustia samé, ak priecestím prechádza vlak, alebo ak stlačíte tlačidlo. Zdvihnúť ich musíte ručne. Priecestie so závorami je kompatibilné so všetkými drevenými...

  12,90 €
  Skladom
 • 9,90 € Skladom

  Daj pozor - vlak sa blíži! Brio železničný semafor ťa okamžite upozorní, ak sa k železničnému priecestiu blíži vlaková súprava. Stlačením červeného tlačidla na vrchu semafora sa spustí svetelná signalizácia, ktorá upozorňuje chodcov či autá na prichádzajúci vlak.

  9,90 €
  Skladom
Zobraziť 1 - 20 z 54 položiek