Detské drevené lupy

Katalóg

Dostupnosť
Stav

Latest posts

Detské drevené lupy   5 produkty

Zobraziť 1 - 5 z 5 položiek
 • 2,90 € Skladom

  S takouto krásnou drevenou lupou v modrej farbe s motívom pavúčikov vášmu pozorovaniu neunikne ani jediná drobnosť - či už budete skúmať kvetinky, motýle, chrobáčiky, alebo iné prírodné nálezy. Detská lupa dokonale zväčší pohľad na čokoľvek. Uvedená cena je za 1 kus!

  2,90 €
  Skladom
 • 2,90 € Skladom

  S takouto krásnou drevenou lupou v oranžovej farbe s motívom včielok vášmu pozorovaniu neunikne ani jediná drobnosť - či už budete skúmať kvetinky, motýle, chrobáčiky, alebo iné prírodné nálezy. Detská lupa dokonale zväčší pohľad na čokoľvek. Uvedená cena je za 1 kus!

  2,90 €
  Skladom
 • 2,90 € Skladom

  S takouto krásnou drevenou lupou v zelenej farbe s motívom lienky vášmu pozorovaniu neunikne ani jediná drobnosť - či už budete skúmať kvetinky, motýle, chrobáčiky, alebo iné prírodné nálezy. Detská lupa dokonale zväčší pohľad na čokoľvek. Uvedená cena je za 1 kus!

  2,90 €
  Skladom
 • 2,90 € Skladom

  S takouto krásnou drevenou lupou v žltej farbe s motívom slimáčikov vášmu pozorovaniu neunikne ani jediná drobnosť - či už budete skúmať kvetinky, motýle, chrobáčiky, alebo iné prírodné nálezy. Detská lupa dokonale zväčší pohľad na čokoľvek. Uvedená cena je za 1 kus!

  2,90 €
  Skladom
 • 2,20 € Skladom
Zobraziť 1 - 5 z 5 položiek