Kategórie

Najpredávanejšie produkty

Výrobcovia

RoboTime 3D drevené mechanické puzzle Hodiny Sova 161 ks LK503

ROKR

6726

14r+
model: 20,6 x 12,8 x 26,5 cm / balenie: 32,5x23,5x4,5 cm

Cena: 51,90 € s DPH

Skladom


Toto jedinečné mechanické 3D puzzle je vyrobené z vysoko kvalitnej brezovej preglejky.  Pre zostavenie modelu nie je potrebné  použitie lepidla ani iných nástrojov (vyhotovené diely možno ľahko dostať z drevených rámov jednoducho vytlačením a poskladať).
Balenie obsahuje 161 častí
Veľkosť modelu: 20,6 x 12,8 x 26,5 cm
Obsahuje podrobný obrázkový návod na zostavenie.
Viac detailov

Je nutné pozorne sledovať čas? Stavebnica hodín s minútkou vyrobená z preglejky. V podobe sovy neujdú pozornosti, celková podoba je naviac príhodne doplnená mechanickými detailmi. Konštrukcia umožňuje nazerať nielen na chod kyvadla, ale aj na prácu únikového mechanizmu a súkolia. Plne funkčné hodiny sú však poháňané elektricky a naťahovací mechanizmus minútky vybavené signalizáciou slúži ako atraktívny doplnok, ponúka maximálny rozsah tridsať minút. Jedinečný darček pre všetkých milovníkov kutilstva, luxusná interiérová dekorácia do izby či kancelárie. Skladačka je dodávaná v nezloženom stave, balená v krabici. Vybavené detailným návodom na zostavenie.

 Hlavné vlastnosti:

  • elektrické hodiny s naťahovacou minútkou
  • 161 precízne vyrezaných dielikov
  • stredná obtiažnosť zostavenia
  • hodiny napájané AA batériou
  • minútka opatrená signalizáciou
  • rozsah minútky 1–30 minút

Prepracované detaily a skladanie bez nutnosti lepenia zabezpečí zábavu všetkým, ktorí milujú tajomstvo prevodov, koliesok a ďalších mechanických súčiastok. 3D stavebnice sú vhodné pre rozvoj predstavivosti a sú neskutočne zábavné.

Krásne prepracované detaily. Plne funkčná a pohyblivá stavebnica. Rozvíja kreativitu a podporuje fantáziu.

ROKR Drevené mechanické modely 3D puzzle sú inšpirované skutočnými mechanizmai, stelesňujú lásku k umeniu a vynaliezavosti. Výrobcovia veria, že budovanie týchto krásnych pracovných modelov by malo byť zábavné nielen pre deti, ale aj pre dospelých. Venovali sa technickému know-how, dôkladnému testovaniu produktov a kontrole kvality s jediným cieľom -  zabezpečiť, aby modely poskytovali pútavý a užitočný zážitok pre celú rodinu.Otázky k produktu

E-mail: *
Meno:

23 ďalších produktov v rovnakej kategórii: