Kategórie

Zľavnené produkty

Najpredávanejšie produkty

Výrobcovia

RoboTime Drevené 3D mechanické puzzle Parná lokomotíva 349 ks LK701

ROKR

5250

14r+
model: 37 x 12 x 18,5 cm

Cena: 52,50 € s DPH

Skladom


Toto jedinečné mechanické 3D puzzle je vyrobené z vysoko kvalitnej brezovej preglejky.  Pre zostavenie modelu nie je potrebné  použitie lepidla ani iných nástrojov (vyhotovené diely možno ľahko dostať z drevených rámov jednoducho vytlačením a poskladať).
Balenie obsahuje 349 častí
Veľkosť modelu: 37 x 12 x 18,5 cm
Obsahuje podrobný obrázkový návod na zostavenie.

Viac detailov

Plnou parou. Stavebnica parné lokomotívy z preglejky. Je vybavená naťahovacím pružinovým pohonom, schopná samostatnej jazdy. Jej otvorená konštrukcia umožňuje nazerať na prepracované súkolie pohonu. Model zdobí realistické a tiež mechanické detaily, ako je píšťala. Jedinečný darček pre všetkých milovníkov kutilstva, luxusná interiérová dekorácia do izby či kancelárie. Skladačka je dodávaná v nezloženom stave, balená v krabici. Vybavené detailným návodom na zostavenie.

 Hlavné vlastnosti:

  • 349 precízne vyrezaných dielikov
  • vysoká obtiažnosť zostavenia
  • výsledný model je schopný samostatnej jazdy

Prepracované detaily a skladanie bez nutnosti lepenia zabezpečí zábavu všetkým, ktorí milujú tajomstvo prevodov, koliesok a ďalších mechanických súčiastok. 3D stavebnice sú vhodné pre rozvoj predstavivosti a sú neskutočne zábavné.

Krásne prepracované detaily. Plne funkčná a pohyblivá stavebnica. Rozvíja kreativitu a podporuje fantáziu.

ROKR Drevené mechanické modely 3D puzzle sú inšpirované skutočnými mechanizmai, stelesňujú lásku k umeniu a vynaliezavosti. Výrobcovia veria, že budovanie týchto krásnych pracovných modelov by malo byť zábavné nielen pre deti, ale aj pre dospelých. Venovali sa technickému know-how, dôkladnému testovaniu produktov a kontrole kvality s jediným cieľom -  zabezpečiť, aby modely poskytovali pútavý a užitočný zážitok pre celú rodinu.
Otázky k produktu

E-mail: *
Meno:

23 ďalších produktov v rovnakej kategórii: