Kategórie

Najpredávanejšie produkty

Výrobcovia

Robotime 3D drevené mechanické puzzle Šperkovnica 123 ks LK502

ROKR

5253

14r+
model: 10 x 12,5 x 8,5 cm

Cena: 28,90 € s DPH

Skladom


Toto jedinečné mechanické 3D puzzle je vyrobené z vysoko kvalitnej brezovej preglejky.  Pre zostavenie modelu nie je potrebné  použitie lepidla ani iných nástrojov (vyhotovené diely možno ľahko dostať z drevených rámov jednoducho vytlačením a poskladať).
Balenie obsahuje 123 častí
Veľkosť modelu: 10 x 12,5 x 8,5 cm
Obsahuje podrobný obrázkový návod na zostavenie.
Viac detailov

Stavebnica šperkovnice z preglejky. Ponúka dvojicu priehradiek, jednu menej zabezpečenú vo veku a druhú kódom zaistenú hlavnú priehradku vo vnútri skrinky. Priestor vo veku možno otvoriť pootočením kolieska na jeho vrchnej strane. Hlavný priestor je možné zabezpečiť trojmiestnym kódom, môžete zvoliť jednu z mnohých stoviek číselných kombinácií. Po zadaní kódu je nutné ešte špeciálne určeným kľúčom priestor otvoriť. Jedinečný darček pre všetkých milovníkov kutilstva, luxusná interiérová dekorácia do izby či kancelárie. Skladačka je dodávaná v nezloženom stave, balená v krabici. Vybavené detailným návodom na zostavenie.

Hlavné vlastnosti:
-123 precízne vyrezaných dielikov
-stredná obtiažnosť zostavenia
-trojmiestny, užívateľsky volený kód
-úložný priestor
-Doba zostavenia: 5 hodín

Prepracované detaily a skladanie bez nutnosti lepenia zabezpečí zábavu všetkým, ktorí milujú tajomstvo prevodov, koliesok a ďalších mechanických súčiastok. 3D stavebnice sú vhodné pre rozvoj predstavivosti a sú neskutočne zábavné.

Krásne prepracované detaily. Plne funkčná a pohyblivá stavebnica. Rozvíja kreativitu a podporuje fantáziu.

ROKR Drevené mechanické modely 3D puzzle sú inšpirované skutočnými mechanizmai, stelesňujú lásku k umeniu a vynaliezavosti. Výrobcovia veria, že budovanie týchto krásnych pracovných modelov by malo byť zábavné nielen pre deti, ale aj pre dospelých. Venovali sa technickému know-how, dôkladnému testovaniu produktov a kontrole kvality s jediným cieľom -  zabezpečiť, aby modely poskytovali pútavý a užitočný zážitok pre celú rodinu.


Otázky k produktu

E-mail: *
Meno:

23 ďalších produktov v rovnakej kategórii: