Kategórie

Výrobcovia

Robotime 3D drevené mechanické puzzle Traktor 135 ks LK401

ROKR

5254

14r+
model: 23,8 x 11,8 x 14 cm

Cena: 26,50 € s DPH

Skladom


Toto jedinečné mechanické 3D puzzle je vyrobené z vysoko kvalitnej brezovej preglejky.  Pre zostavenie modelu nie je potrebné  použitie lepidla ani iných nástrojov (vyhotovené diely možno ľahko dostať z drevených rámov jednoducho vytlačením a poskladať).
Balenie obsahuje 135 častí
Veľkosť modelu: 23,8 x 11,8 x 14 cm
Obsahuje podrobný obrázkový návod na zostavenie.
Viac detailov

Nechajte sa odviezť do šírych polí, ďaleko od chaosu a ruchu. Stavebnica traktora z preglejky. Jedná sa o robustné a odolné vozidlo vybavené naťahovacím pružinovým pohonom, schopné samostatnej jazdy. Kapotu možno odklápať a pozorovať pohyb prevodového súkolia. Otáčaním volantu môžete meniť smer jazdy. Model zdobí realistické detaily, ako je sedadlo alebo výfuk. Skladačka je dodávaná v nezloženom stave, balená v krabici. Vybavené detailným návodom na zostavenie.

Hlavné vlastnosti:

  • 135 precízne vyrezaných dielikov
  • stredná obtiažnosť zostavenia
  • výsledný model je riaditeľný a schopný samostatnej jazdy

Prepracované detaily a skladanie bez nutnosti lepenia zabezpečí zábavu všetkým, ktorí milujú tajomstvo prevodov, koliesok a ďalších mechanických súčiastok. 3D stavebnice sú vhodné pre rozvoj predstavivosti a sú neskutočne zábavné.

Krásne prepracované detaily. Plne funkčná a pohyblivá stavebnica. Rozvíja kreativitu a podporuje fantáziu.

ROKR Drevené mechanické modely 3D puzzle sú inšpirované skutočnými mechanizmai, stelesňujú lásku k umeniu a vynaliezavosti. Výrobcovia veria, že budovanie týchto krásnych pracovných modelov by malo byť zábavné nielen pre deti, ale aj pre dospelých. Venovali sa technickému know-how, dôkladnému testovaniu produktov a kontrole kvality s jediným cieľom -  zabezpečiť, aby modely poskytovali pútavý a užitočný zážitok pre celú rodinu.


Otázky k produktu

E-mail: *
Meno:

23 ďalších produktov v rovnakej kategórii: