Kategórie

Zľavnené produkty

Výrobcovia

RoboTime 3D drevené mechanické puzzle Filmový projektor 183 ks LK601

ROKR

5256

14r+
model: 23 x 13,3 x 25,5 cm

Cena: 52,90 € s DPH

-3,00 €

55,90 € s DPH

Skladom


Toto jedinečné mechanické 3D puzzle je vyrobené z vysoko kvalitnej brezovej preglejky.  Pre zostavenie modelu nie je potrebné  použitie lepidla ani iných nástrojov (vyhotovené diely možno ľahko dostať z drevených rámov jednoducho vytlačením a poskladať).
Balenie obsahuje 183 častí
Veľkosť modelu: 23 x 13,3 x 25,5 cm
Obsahuje podrobný obrázkový návod na zostavenie.
Viac detailov

Za priekopníkmi filmu. Stavebnica filmového projektora z  preglejky. Zariadenie disponuje ručne, kľukou, poháňaným strhovacím mechanizmom a dynamom slúžiacim nasvetleniu filmu. Mechanizmus je možné pozorovať jednoduchým odklopením postranných dvierok. Spolu so stavebnicou je dodávaný krátky film s animovanou imitáciou jedného z ranných výstupov Charlieho Chaplina. Jedinečný darček pre všetkých milovníkov kutilstva a filmu, ale aj luxusná interiérová dekorácia do izby či kancelárie. Skladačka je dodávaná v nezloženom stave, balená v krabici. Vybavené detailným návodom na zostavenie.

Hlavné vlastnosti:

  • projektor a film
  • 183 precízne vyrezaných dielikov
  • vysoká obtiažnosť zostavenia
  • animovaná imitácia vystúpenia Ch. Chaplina

Prepracované detaily a skladanie bez nutnosti lepenia zabezpečí zábavu všetkým, ktorí milujú tajomstvo prevodov, koliesok a ďalších mechanických súčiastok. 3D stavebnice sú vhodné pre rozvoj predstavivosti a sú neskutočne zábavné.

Krásne prepracované detaily. Plne funkčná a pohyblivá stavebnica. Rozvíja kreativitu a podporuje fantáziu.

ROKR Drevené mechanické modely 3D puzzle sú inšpirované skutočnými mechanizmai, stelesňujú lásku k umeniu a vynaliezavosti. Výrobcovia veria, že budovanie týchto krásnych pracovných modelov by malo byť zábavné nielen pre deti, ale aj pre dospelých. Venovali sa technickému know-how, dôkladnému testovaniu produktov a kontrole kvality s jediným cieľom -  zabezpečiť, aby modely poskytovali pútavý a užitočný zážitok pre celú rodinu.Otázky k produktu

E-mail: *
Meno:

23 ďalších produktov v rovnakej kategórii: