Kategórie

Výrobcovia

Robotime 3D drevené mechanické puzzle Lunárny Rover Buggy 175 ks LS401

ROKR

5259

14r+
model: 18 x 8,5 x 13 cm

Cena: 22,50 € s DPH

-3,00 €

25,50 € s DPH

Skladom


Toto jedinečné mechanické 3D puzzle je vyrobené z vysoko kvalitnej brezovej preglejky.  Pre zostavenie modelu nie je potrebné  použitie lepidla ani iných nástrojov (vyhotovené diely možno ľahko dostať z drevených rámov jednoducho vytlačením a poskladať).
Balenie obsahuje 175 častí
Veľkosť modelu: 18 x 8,5 x 13 cm
Obsahuje podrobný obrázkový návod na zostavenie.
Viac detailov

Solárne hračky sú dnes veľmi populárne. Sú veľmi odolné a bezpečné pre životné prostredie. To je dôvod, prečo čoraz viac rodičov vyberá takéto hračky pre svoje deti. Učí ich o povedomí o Zemi. Súprava drevených modelov Robotime Solar je kompletne vyrobená z dreva a je k dispozícii v rôznych originálnych prevedeniach. Sú navrhnuté a vyrobené firmou Robotime.

Chcete byť aj na Mesiaci? Potom si vyberte Moon Buggy zo súpravy Solar Wooden Model Kit od spoločnosti Robotime. Kočík je kompletne vyrobený z dreva. Skladá sa z 175 kusov dreva. Každý kus je presne vyrezaný laserom, čo zaisťuje, že kusy môžu byť tlačené spolu bez námahy. Navyše, batéria je dobíjana solárnou energiou. Keď je batéria nabitá, môžete si model vychutnávať celé hodiny.

Prepracované detaily a skladanie bez nutnosti lepenia zabezpečí zábavu všetkým, ktorí milujú tajomstvo prevodov, koliesok a ďalších mechanických súčiastok. 3D stavebnice sú vhodné pre rozvoj predstavivosti a sú neskutočne zábavné.

Krásne prepracované detaily. Plne funkčná a pohyblivá stavebnica. Rozvíja kreativitu a podporuje fantáziu.

ROKR Drevené mechanické modely 3D puzzle sú inšpirované skutočnými mechanizmai, stelesňujú lásku k umeniu a vynaliezavosti. Výrobcovia veria, že budovanie týchto krásnych pracovných modelov by malo byť zábavné nielen pre deti, ale aj pre dospelých. Venovali sa technickému know-how, dôkladnému testovaniu produktov a kontrole kvality s jediným cieľom -  zabezpečiť, aby modely poskytovali pútavý a užitočný zážitok pre celú rodinu.


Otázky k produktu

E-mail: *
Meno:

23 ďalších produktov v rovnakej kategórii: