Kategórie

Najpredávanejšie produkty

Výrobcovia

RoboTime 3D drevené mechanické puzzle Revolver Corsac 102 ks M60 LQ401

ROKR

6155

14r+
model: 22 x 3,8 x 12,5 cm

Cena: 18,50 € s DPH

-1,40 €

19,90 € s DPH

Skladom


Toto jedinečné mechanické 3D puzzle je vyrobené z vysoko kvalitnej brezovej preglejky.  Pre zostavenie modelu nie je potrebné  použitie lepidla ani iných nástrojov (vyhotovené diely možno ľahko dostať z drevených rámov jednoducho vytlačením a poskladať).
Balenie obsahuje 102 častí
Veľkosť modelu: 22 x 3,8 x 12,5 cm
Obsahuje podrobný obrázkový návod na zostavenie.
Viac detailov

Stavebnica revolvera z preglejky. Ihneď zaujme detailným prevedním a umožní strieľať pribalenými gumičkami na figúrky, ktoré sú súčasťou stavebnice, a to až do vzdialenosti piatich metrov. Očarí všetky malých ochrancov spravodlivosti. Skladačka je dodávaná v nezloženom stave, balená v krabici. Vybavené detailným návodom na zostavenie.

Hlavné vlastnosti:

  • 102 precízne vyrezaných dielikov
  • nízka obtiažnosť zostavenia (1-2 hodiny)
  • dostrel až 5 metrov
  • skladačka zbrane, 5 figúrok a 6 nábojov

Prepracované detaily a skladanie bez nutnosti lepenia zabezpečí zábavu všetkým, ktorí milujú tajomstvo prevodov, koliesok a ďalších mechanických súčiastok. 3D stavebnice sú vhodné pre rozvoj predstavivosti a sú neskutočne zábavné.

Krásne prepracované detaily. Plne funkčná a pohyblivá stavebnica. Rozvíja kreativitu a podporuje fantáziu.

ROKR Drevené mechanické modely 3D puzzle sú inšpirované skutočnými mechanizmai, stelesňujú lásku k umeniu a vynaliezavosti. Výrobcovia veria, že budovanie týchto krásnych pracovných modelov by malo byť zábavné nielen pre deti, ale aj pre dospelých. Venovali sa technickému know-how, dôkladnému testovaniu produktov a kontrole kvality s jediným cieľom -  zabezpečiť, aby modely poskytovali pútavý a užitočný zážitok pre celú rodinu.Otázky k produktu

E-mail: *
Meno:

23 ďalších produktov v rovnakej kategórii: