Kategórie

Zľavnené produkty

Najpredávanejšie produkty

Výrobcovia

RoboTime 3D drevené mechanické puzzle Vzducholoď 349 ks LK702

ROKR

5251

14r+
model: 30 x 21,5 x 25 cm

Cena: 38,90 € s DPH

Toto jedinečné mechanické 3D puzzle je vyrobené z vysoko kvalitnej brezovej preglejky.  Pre zostavenie modelu nie je potrebné  použitie lepidla ani iných nástrojov (vyhotovené diely možno ľahko dostať z drevených rámov jednoducho vytlačením a poskladať).
Balenie obsahuje 349 častí
Veľkosť modelu: 30 x 21,5 x 25 cm
Obsahuje podrobný obrázkový návod na zostavenie.
Viac detailov

Tento produkt je momentálne vypredaný

Ako z románov Julesa Verna. Stavebnica vzducholode z preglejky. Je vybavená naťahovacím pružinovým pohonom, schopná samostatnej jazdy. Ponúka originálny steampunkový dizajn s veľkým množstvom podrobností, z ktorých veľká časť je mechanickej povahy, napríklad vrtule. Jedinečný darček pre všetkých milovníkov kutilstva, luxusná interiérová dekorácia do izby či kancelárie. Skladačka je dodávaná v nezloženom stave, balená v krabici. Vybavené detailným návodom na zostavenie.

Hlavné vlastnosti:

  • 349 precízne vyrezaných dielikov
  • vysoká obtiažnosť zostavenia (8 hodín)
  • výsledný model je schopný samostatnej jazdy
  • množstvo mechanických detailov

Prepracované detaily a skladanie bez nutnosti lepenia zabezpečí zábavu všetkým, ktorí milujú tajomstvo prevodov, koliesok a ďalších mechanických súčiastok. 3D stavebnice sú vhodné pre rozvoj predstavivosti a sú neskutočne zábavné.

Krásne prepracované detaily. Plne funkčná a pohyblivá stavebnica. Rozvíja kreativitu a podporuje fantáziu.

ROKR Drevené mechanické modely 3D puzzle sú inšpirované skutočnými mechanizmai, stelesňujú lásku k umeniu a vynaliezavosti. Výrobcovia veria, že budovanie týchto krásnych pracovných modelov by malo byť zábavné nielen pre deti, ale aj pre dospelých. Venovali sa technickému know-how, dôkladnému testovaniu produktov a kontrole kvality s jediným cieľom -  zabezpečiť, aby modely poskytovali pútavý a užitočný zážitok pre celú rodinu.Otázky k produktu

E-mail: *
Meno:

23 ďalších produktov v rovnakej kategórii: