Kategórie

Najpredávanejšie produkty

Výrobcovia

RoboTime 3D drevené mechanické puzzle Obliehací stroj balista 142 častí KW401

ROKR

7386

14+
model: 21x18,5x19 cm

Cena: 33,90 € s DPH

Skladom


RoboTime Drevené 3D puzzle mechanické Obliehací stroj balista

Staňte sa slávnymi dobyvateľmi prostredníctvom radu mechanických skladačiek obliehacích strojov Robotime. Zakúste výzvu pri ich stavbe, precvičujte logiku aj zručnosť, a s pomocou hotových modelov potom usporiadajte tie najpamätnejšie bitky!

Viac detailov

RoboTime Drevené 3D puzzle mechanické Obliehací stroj balista

Staňte sa slávnymi dobyvateľmi prostredníctvom radu mechanických skladačiek obliehacích strojov Robotime. Zakúste výzvu pri ich stavbe, precvičujte logiku aj zručnosť, a s pomocou hotových modelov potom usporiadajte tie najpamätnejšie bitky! Skvelý darček pre všetkých fanúšikov vojnových hier, vojenstva a histórie!

Model obliehacej balisty vychádza z reálnych predobrazov stredovekých obliehacích strojov. Základňa zbrane umožňuje voľné otáčanie okolo zvislej osi a uhol odpalu je ovládaný mechanicky. Stroj je vybavený spúšťou a na streľbu sa pripravuje ručným natiahnutím. Svojou atraktívne tvarovanou konštrukciou a figúrkou obsluhy v podobe trpaslíka ľahko osloví aj fanúšikov fantasy. Skladačka je dodávaná v nezloženom stave, balená v krabici. Vybavené detailným návodom na zostavenie.

Hlavné vlastnosti:
- 142 precízne vyrezaných dielikov
- stredná obtiažnosť zostavenia
- výsledný model je schopný streľby
- Materiál: drevo, guma
- Obtiažnosť: stredná
- Doba zostavenia: 2 hodiny

Robotime

Spoločnosť RoboTime, založená v roku 2007, sa špecializuje na navrhovanie, výrobu a predaj drevených vzdelávacích skladačiek, hračiek pre deti i dospelých. Dnes už ponúka viac ako 400 drevených skladačiek typu DIY (urob si sám). Jej výrobky zahŕňajú robotických dinosaurov, architektonické modely i stavebnice autíčok a lietadiel. Jej cieľom je vytvárať zábavu, ktorá vyčarí úsmev na tvári každého. Verí, že kvalita je na prvom mieste, a stále sa preto drží toho, aby jej výrobky dosahovali svetových štandardov, ako sú FSC®, BSCI atď.

Otázky k produktu

E-mail: *
Meno:

23 ďalších produktov v rovnakej kategórii: