Kategórie

Najpredávanejšie produkty

Výrobcovia

RoboTime 3D drevené mechanické puzzle Obliehací kanón 158 častí KW801

ROKR

7387

14+
model: 21x19x18,5 cm

Cena: 33,90 € s DPH

Skladom


RoboTime Drevené 3D puzzle mechanické Obliehací kanón

Staňte sa slávnymi dobyvateľmi prostredníctvom radu mechanických skladačiek obliehacích strojov Robotime. Zakúste výzvu pri ich stavbe, precvičujte logiku aj zručnosť, a s pomocou hotových modelov potom usporiadajte tie najpamätnejšie bitky!

Viac detailov

RoboTime Drevené 3D puzzle mechanické Obliehací kanón

Staňte sa slávnymi dobyvateľmi prostredníctvom radu mechanických skladačiek obliehacích strojov Robotime. Zakúste výzvu pri ich stavbe, precvičujte logiku aj zručnosť, a s pomocou hotových modelov potom usporiadajte tie najpamätnejšie bitky! Skvelý darček pre všetkých fanúšikov vojnových hier, vojenstva a histórie!

Obliehací kanón sa môže pýšiť mnohými atraktívnymi detailmi verne odrážajúcimi stredoveké zbrane. Jeho rozmerná hlaveň je prispôsobená na streľbu pingpongových loptičiek, čo z neho robí obzvlášť univerzálnu hračku. Mechanizmus streľby je ručne naťahovaný a je opatrený spúšťou, uhol odpalu je možné voľne nastaviť. Vďaka veľkým kolesám je možné kanón ľahko premiestniť, a prispôsobiť tak situácii na bojisku. Skladačka je dodávaná v nezloženom stave, balená v krabici. Vybavené detailným návodom na zostavenie.

Hlavné vlastnosti:
- stredná obtiažnosť zostavenia
- výsledný model je schopný streľby pingpongových loptičiek
- Materiál: drevo, guma
- Počet dielikov: 158
- Doba zostavenia: 2 hodiny

Robotime

Spoločnosť RoboTime, založená v roku 2007, sa špecializuje na navrhovanie, výrobu a predaj drevených vzdelávacích skladačiek, hračiek pre deti i dospelých. Dnes už ponúka viac ako 400 drevených skladačiek typu DIY (urob si sám). Jej výrobky zahŕňajú robotických dinosaurov, architektonické modely i stavebnice autíčok a lietadiel. Jej cieľom je vytvárať zábavu, ktorá vyčarí úsmev na tvári každého. Verí, že kvalita je na prvom mieste, a stále sa preto drží toho, aby jej výrobky dosahovali svetových štandardov, ako sú FSC®, BSCI atď.

Otázky k produktu

E-mail: *
Meno:

23 ďalších produktov v rovnakej kategórii: