Kategórie

Výrobcovia

RoboTime 3D drevené mechanické puzzle na solárny pohon Lunárne vozidlo 175 častí LS401

ROKR

5259

14+
model: 18x13x8,5 cm

Cena: 25,90 € s DPH

Skladom


RoboTime Drevené 3D puzzle na solárny pohon Lunárne vozidlo

Vydajte sa na prieskum vesmíru s radom skladačiek Robotime na solárny pohon. Ich stavba ponúka vyváženú obtiažnosť, ktorá zaručuje zábavu a relaxáciu, ale aj precvičovanie logického myslenia a zručnosti. 
Viac detailov

RoboTime Drevené 3D puzzle na solárny pohon Lunárne vozidlo

Vydajte sa na prieskum vesmíru s radom skladačiek Robotime na solárny pohon. Ich stavba ponúka vyváženú obtiažnosť, ktorá zaručuje zábavu a relaxáciu, ale aj precvičovanie logického myslenia a zručnosti. Pohon každého vozidla je zaisťovaný malým solárnym článkom, vďaka ktorému sa za vhodných podmienok samo pohybuje. Modely sú inšpirované známymi, skutočnými aj fiktívnymi vozidlami, ľahko preto oslovia všetkých, ktorých zaujíma astronautika a popularizácia vedy. Ponúkajú detailné spracovanie s množstvom mechanických podrobností, ktoré obohacujú herné zážitky a detskú fantáziu.

Stavebnica lunárneho vozidla má svoj predobraz v skutočnom prieskumnom prostriedku využívanom astronautmi pri projekte dobývania mesiaca. Ponúka dvojicu priestranných sedadiel a verne spodobňuje ikonickú parabolickú anténu, ktorá sa za jazdy pútavo otáča. Model je však doplnený aj ďalšími podrobnosťami fotografického a komunikačného vybavenia. Skladačka je dodávaná v nezloženom stave, balená v krabici. Vybavené detailným návodom na zostavenie.

Hlavné vlastnosti:
- 175 precízne vyrezaných dielikov
- stredná obtiažnosť zostavenia
- solárne napájaný samostatný pohon
- Materiál: drevo, plast, kov
- Doba zostavenia: 2 hodiny

Robotime

Spoločnosť RoboTime, založená v roku 2007, sa špecializuje na navrhovanie, výrobu a predaj drevených vzdelávacích skladačiek, hračiek pre deti i dospelých. Dnes už ponúka viac ako 400 drevených skladačiek typu DIY (urob si sám). Jej výrobky zahŕňajú robotických dinosaurov, architektonické modely i stavebnice autíčok a lietadiel. Jej cieľom je vytvárať zábavu, ktorá vyčarí úsmev na tvári každého. Verí, že kvalita je na prvom mieste, a stále sa preto drží toho, aby jej výrobky dosahovali svetových štandardov, ako sú FSC®, BSCI atď.

Otázky k produktu

E-mail: *
Meno:

23 ďalších produktov v rovnakej kategórii: