Kategórie

Výrobcovia

RoboTime 3D drevené mechanické puzzle na solárny pohon Výskumná sonda 153 častí LS503

ROKR

6149

14+
model: 12,5x16x12 cm

Cena: 25,90 € s DPH

RoboTime Drevené 3D puzzle na solárny pohon Výskumná sonda

Tento model auta, poháňaný solárnou energiou, je nevyhnutným dopravným prostriedkom astronautov pri cestovaní do vesmíru a prieskume. Postavte si tento drevený model vlastnými rukami a naplňte svoju vesmírnu fantáziu.Viac detailov

Tento produkt je momentálne vypredaný

RoboTime Drevené 3D puzzle na solárny pohon Výskumná sonda

Tento model auta, poháňaný solárnou energiou, je nevyhnutným dopravným prostriedkom astronautov pri cestovaní do vesmíru a prieskume. Postavte si tento drevený model vlastnými rukami a naplňte svoju vesmírnu fantáziu.

Robotime LS503 Vagabond Rover je 100% poháňaný solárnou energiou. Je inšpirovaný prieskumným vesmírnym roverom NASA a spája koncepty STEM. Poslaním LS503 je skúmať vodné zdroje a analyzovať nové zdroje energie.

Hlavné vlastnosti:
- 153 precízne vyrezaných dielikov
- stredná obtiažnosť zostavenia
- solárne napájaný samostatný pohon
- Doba zostavenia: 3 hodiny

Robotime

Spoločnosť RoboTime, založená v roku 2007, sa špecializuje na navrhovanie, výrobu a predaj drevených vzdelávacích skladačiek, hračiek pre deti i dospelých. Dnes už ponúka viac ako 400 drevených skladačiek typu DIY (urob si sám). Jej výrobky zahŕňajú robotických dinosaurov, architektonické modely i stavebnice autíčok a lietadiel. Jej cieľom je vytvárať zábavu, ktorá vyčarí úsmev na tvári každého. Verí, že kvalita je na prvom mieste, a stále sa preto drží toho, aby jej výrobky dosahovali svetových štandardov, ako sú FSC®, BSCI atď.

Otázky k produktu

E-mail: *
Meno:

23 ďalších produktov v rovnakej kategórii: