Kategórie

Filter

Dostupnosť
Stav

Ostatné kreatívne doplnky   3 produkty

Zobraziť 1 - 3 z 3 položiek
 • 10,90 € Skladom

  Vytvorte očarujúci obraz pomocou trblietavých samolepiek, ktoré vyzerajú ako drahokamy. Kreslený návod s číslami vám napovie kam jednotlivé samolepky umiestniť.Tento očarujúci obraz je ešte viac magický, keď je doplnený trblietavými samolepiacimi drahokamami. Sledujte číselnú nápovedu a umiestnite každú samolepku na drevenú podložku a potom sledujte...

  10,90 €
  Skladom
 • 9,80 € Skladom

  Vytvorte si doma jedinečný nalepovací obrázok na okná, chladničky a akékoľvek iné povrchy. Táto originálna kreatívna sada s motívom dúhovej záhrady pre deti od 5 rokov obsahuje všetko, čo na to budete potrebovať.  Výtvarné práce u detí pomáhajú rozvíjať fantáziu, kreativitu, ale aj sústredenie, koordináciu pohybov a jemnú motoriku. 

  9,80 €
  Skladom
 • 12,45 € Skladom

  Vytvorte si doma jedinečný nalepovací obrázok na okná, chladničky a akékoľvek iné povrchy. Táto originálna kreatívna sada s motívom Motýľa pre deti od 5 rokov obsahuje všetko, čo na to budete potrebovať.  Výtvarné práce u detí pomáhajú rozvíjať fantáziu, kreativitu, ale aj sústredenie, koordináciu pohybov a jemnú motoriku. 

  12,45 €
  Skladom
Zobraziť 1 - 3 z 3 položiek