Vianočné ozdoby - svietiace

Latest posts

  Vianočné ozdoby - svietiace

  Vianočné ozdoby - svietiace, Vianočné ozdoby - dekorácie

  Vianočné ozdoby - svietiace   5 produkty

  Zobraziť 1 - 5 z 5 položiek
  • 22,90 € Skladom

   Táto svietiaca vianočná dekorácia je vyrobená z dreva, vyžaduje si 2 AA baterky, ktoré nie sú súčasťou balenia.

   22,90 €
   Skladom
  • 9,90 € Skladom

   Táto vianočná dekorácia v podobe bieleho domčeka s motívom jeleňa a srnky je vyrobená z dreva, po zapnutí spínača sa domček rozsvieti vo vnútri a cez matné bočné steny svetlo preniká aj okolo domčeka (vyžaduje si 2 AA ceruzové baterky, ktoré nie sú súčasťou balenia).

   9,90 €
   Skladom
  • 9,90 € Skladom

   Táto vianočná dekorácia v podobe bieleho domčeka s motívom kostola je vyrobená z dreva, po zapnutí spínača sa domček rozsvieti vo vnútri a cez matné bočné steny svetlo preniká aj okolo domčeka (vyžaduje si 2 AA ceruzové baterky, ktoré nie sú súčasťou balenia).

   9,90 €
   Skladom
  • 9,90 € Skladom

   Táto vianočná dekorácia v podobe bieleho domčeka s motívom Mikuláša na saniach je vyrobená z dreva, po zapnutí spínača sa domček rozsvieti vo vnútri a cez matné bočné steny svetlo preniká aj okolo domčeka (vyžaduje si 2 AA ceruzové baterky, ktoré nie sú súčasťou balenia).

   9,90 €
   Skladom
  • 9,90 € Skladom

   Táto vianočná dekorácia v podobe bieleho domčeka s motívom rodiny s deťmi je vyrobená z dreva, po zapnutí spínača sa domček rozsvieti vo vnútri a cez matné bočné steny svetlo preniká aj okolo domčeka (vyžaduje si 2 AA ceruzové baterky, ktoré nie sú súčasťou balenia).

   9,90 €
   Skladom
  Zobraziť 1 - 5 z 5 položiek