Vianočné ozdoby - svietiace

Latest posts

Vianočné ozdoby - svietiace

Vianočné ozdoby - svietiace, Vianočné ozdoby - dekorácie

Vianočné ozdoby - svietiace   5 produkty

Zobraziť 1 - 5 z 5 položiek
 • 22,90 € Skladom

  Táto svietiaca vianočná dekorácia je vyrobená z dreva, vyžaduje si 2 AA baterky, ktoré nie sú súčasťou balenia.

  22,90 €
  Skladom
 • 9,90 € Skladom

  Táto vianočná dekorácia v podobe bieleho domčeka s motívom jeleňa a srnky je vyrobená z dreva, po zapnutí spínača sa domček rozsvieti vo vnútri a cez matné bočné steny svetlo preniká aj okolo domčeka (vyžaduje si 2 AA ceruzové baterky, ktoré nie sú súčasťou balenia).

  9,90 €
  Skladom
 • 9,90 € Skladom

  Táto vianočná dekorácia v podobe bieleho domčeka s motívom kostola je vyrobená z dreva, po zapnutí spínača sa domček rozsvieti vo vnútri a cez matné bočné steny svetlo preniká aj okolo domčeka (vyžaduje si 2 AA ceruzové baterky, ktoré nie sú súčasťou balenia).

  9,90 €
  Skladom
 • 9,90 € Skladom

  Táto vianočná dekorácia v podobe bieleho domčeka s motívom Mikuláša na saniach je vyrobená z dreva, po zapnutí spínača sa domček rozsvieti vo vnútri a cez matné bočné steny svetlo preniká aj okolo domčeka (vyžaduje si 2 AA ceruzové baterky, ktoré nie sú súčasťou balenia).

  9,90 €
  Skladom
 • 9,90 € Skladom

  Táto vianočná dekorácia v podobe bieleho domčeka s motívom rodiny s deťmi je vyrobená z dreva, po zapnutí spínača sa domček rozsvieti vo vnútri a cez matné bočné steny svetlo preniká aj okolo domčeka (vyžaduje si 2 AA ceruzové baterky, ktoré nie sú súčasťou balenia).

  9,90 €
  Skladom
Zobraziť 1 - 5 z 5 položiek