Detské Boby a Klzáky

Katalóg

Dostupnosť
Stav

Latest posts

  Detské Boby a Klzáky

  Detské boby AlpenGaudi sú tou správnou voľbou pre všetky netrpezlivo čakajúce deti na prvú snehovú nádielku. Najmenšie detičky sa určite potešia, keď vymeníte kočík za detské boby pre najmenších alebo pripevníte detskú opierku na sane. Chlapci a dievčatá môžu zdolávať zasnežené svahy na boboch s brzdou. Ak už také boby majú a zdajú sa im všedné,...

  Detské boby AlpenGaudi sú tou správnou voľbou pre všetky netrpezlivo čakajúce deti na prvú snehovú nádielku. Najmenšie detičky sa určite potešia, keď vymeníte kočík za detské boby pre najmenších alebo pripevníte detskú opierku na sane. Chlapci a dievčatá môžu zdolávať zasnežené svahy na boboch s brzdou. Ak už také boby majú a zdajú sa im všedné, neváhajte siahnuť po boboch s volantom alebo detských snežných klzákoch. Odporúčame dokúpiť ťažný popruh na ťahanie saní a bobov, aby ste vašich malých unavených športovcov dostali domov do postele.

  Je tu prvý zimný deň a všetky deti netrpezlivo čakajú, kedy začne poletovať sneh. Prvá snehová vločka dokáže vykúzliť úsmev a veľké očakávanie v tváričkách detí. Už my ako deti sme s výskotom vítali deň, kedy sme za oknom zbadali zasnežené kopce. Vyberte sa ako rodina na spoločný výlet. U nás si určite vyberiete správny prostriedok do snehu, či už najmenšiemu dieťatku alebo väčšiemu závodníkovi.

  Viac

  Detské Boby a Klzáky   14 produkty

  Zobraziť 1 - 14 z 14 položiek
  Zobraziť 1 - 14 z 14 položiek