Veľkonočné dekorácie

Veľkonočné dekorácie

Veľká noc určite patrí medzi obľúbené sviatky medzi deťmi, ale aj dospelými. Sú veselé, plné radosti a veselosti. V súčasnosti sa veľkonočné sviatky spájajú skôr s oslavou jari a koncom dlhej zimy, ako s tradičnými veľkonočnými zvykmi, ktoré postupom času zanikajú. Oslavujeme príchod krásnych slnečných dní. Deti netrpezlivo čakajú kedy budú môcť...

Veľká noc určite patrí medzi obľúbené sviatky medzi deťmi, ale aj dospelými. Sú veselé, plné radosti a veselosti. V súčasnosti sa veľkonočné sviatky spájajú skôr s oslavou jari a koncom dlhej zimy, ako s tradičnými veľkonočnými zvykmi, ktoré postupom času zanikajú. Oslavujeme príchod krásnych slnečných dní. Deti netrpezlivo čakajú kedy budú môcť vytiahnuť odrážadlá, kolobežky, bicykle a naplno si užívať pobyt na čerstvom vzduchu. Všetci sa vraciame do detských čias, kedy si chlapci plietli korbáče a dievčatá netrpezlivo čakali svojich šibačov s pripraveným vajíčkom.

Zdobíme si príbytky doplnkami, ktoré žiaria krásnymi veselými farbami. Prevládajú veľkonočné dekorácie z dreva, ako znak zobúdzajúcej sa prírody a klasického prírodného materiálu. Náš internetový obchod Najhračky Vám taktiež ponúka krásne veľkonočné dekorácie z filcu, ktorým sa určite potešia deti. Dozdobte im izbičku milou závesnou dekoráciou lienkyvčielky alebo motýlika a spravte im radosť.

Vytvorte si s deťmi jedinečnú atmosféru Veľkej noci pri vytváraní vlastných kreatívnych ozdôb z polystyrénových vajíčok. Fantázii sa medze nekladú.

Viac

Veľkonočné dekorácie 9 produkty

Podkategórie

Zobraziť 1 - 9 z 9 položiek
 • 3,50 € Skladom

  Takéto milé dekorácie v podobe domčekov s roľničkou sa výborne hodia na skrášlenie okna, dverí alebo iných priestorov. Dekorácie sú vyrobené z dreva, celková dĺžka so stuhou je cca 67 cm.Balenie obsahuje obidve drevené dekorácie ako na obrázku.

  3,50 €
  Skladom
 • 3,90 € Skladom

  Takáto milá dekorácia v podobe hríbika sa výborne hodí na skrášlenie okna, dverí alebo iných priestorov. Dekorácia je vyrobená v kombinácii dreva a textilu, celková dĺžka je cca 93 cm.

  3,90 €
  Skladom
 • 1,90 € Skladom

  Takáto milá dekorácia v podobe prasiatka Freddy sa výborne hodí na skrášlenie okna, dverí alebo iných priestorov. Dekorácia je vyrobená v kombinácii dreva a textilu, celková dĺžka je cca 100 cm.

  1,90 €
  Skladom
 • 6,90 € Skladom

  Takéto milé dekorácie v podobe srdiečka a kvietka v kruhu sa výborne hodia na skrášlenie okna, dverí alebo iných priestorov. Dekorácie sú vyrobené z dreva, celková dĺžka je cca 71 cm.Balenie obsahuje obidve dekorácie ako na obrázku.

  6,90 €
  Skladom
 • 2,90 € Skladom
  Nové

  Toto balenie obsahuje 10 kusov polystyrénových vajíčok s výškou 8 cm. Polystyrénové vajíčka sú skvelým doplnkom pri aranžovaní a vytváraní veľkonočných dekorácií. Vajíčka z polystyrénu sú bielej farby vyrobené z tvrdeného polystyrénu, držia tvar proti deformácii a vpichnuté špendlíky z nich nevypadnú.

  2,90 €
  Skladom
 • 4,80 € Skladom

  Toto balenie obsahuje 12 kusov veľkonočných dekorácií v podobe sliepočky na vajíčku. Ozdoba je vyrobená z dreva, dá sa zavesiť, na výšku má cca 7 cm.Celá sada je balená v praktickej malej drevenej krabičke pre lepšie uskladnenie (rozmery balenia: 13,7 x 13,7 x 1,4 cm).

  4,80 €
  Skladom
 • 2,20 € Skladom

  Takáto milá dekorácia v podobe lienky sa výborne hodí na skrášlenie okna, dverí alebo iných priestorov. Dekorácia je vyrobená z filcu, celková dĺžka je cca 63 cm.

  2,20 €
  Skladom
 • 1,30 € Skladom

  Takáto milá dekorácia v podobe motýľa sa výborne hodí na skrášlenie okna, dverí alebo iných priestorov. Dekorácia je vyrobená z filcu, celková dĺžka je cca 54 cm.

  1,30 €
  Skladom
 • 2,20 € Skladom

  Takáto milá dekorácia v podobe včielky sa výborne hodí na skrášlenie okna, dverí alebo iných priestorov. Dekorácia je vyrobená z filcu, celková dĺžka je cca 62 cm.

  2,20 €
  Skladom
Zobraziť 1 - 9 z 9 položiek