Veľkonočné dekorácie

Latest posts

  Veľkonočné dekorácie

  Veľká noc určite patrí medzi obľúbené sviatky medzi deťmi, ale aj dospelými. Sú veselé, plné radosti a veselosti. V súčasnosti sa veľkonočné sviatky spájajú skôr s oslavou jari a koncom dlhej zimy, ako s tradičnými veľkonočnými zvykmi, ktoré postupom času zanikajú. Oslavujeme príchod krásnych slnečných dní. Deti netrpezlivo čakajú kedy budú môcť...

  Veľká noc určite patrí medzi obľúbené sviatky medzi deťmi, ale aj dospelými. Sú veselé, plné radosti a veselosti. V súčasnosti sa veľkonočné sviatky spájajú skôr s oslavou jari a koncom dlhej zimy, ako s tradičnými veľkonočnými zvykmi, ktoré postupom času zanikajú. Oslavujeme príchod krásnych slnečných dní. Deti netrpezlivo čakajú kedy budú môcť vytiahnuť odrážadlá, kolobežky, bicykle a naplno si užívať pobyt na čerstvom vzduchu. Všetci sa vraciame do detských čias, kedy si chlapci plietli korbáče a dievčatá netrpezlivo čakali svojich šibačov s pripraveným vajíčkom.

  Zdobíme si príbytky doplnkami, ktoré žiaria krásnymi veselými farbami. Prevládajú veľkonočné dekorácie z dreva, ako znak zobúdzajúcej sa prírody a klasického prírodného materiálu. Náš internetový obchod Najhračky Vám taktiež ponúka krásne veľkonočné dekorácie z filcu, ktorým sa určite potešia deti. Dozdobte im izbičku milou závesnou dekoráciou lienkyvčielky alebo motýlika a spravte im radosť.

  Vytvorte si s deťmi jedinečnú atmosféru Veľkej noci pri vytváraní vlastných kreatívnych ozdôb z polystyrénových vajíčok. Fantázii sa medze nekladú.

  Viac

  Veľkonočné dekorácie   15 produkty

  Podkategórie

  Zobraziť 1 - 15 z 15 položiek
  • 3,50 € Vypredané

   Takéto milé dekorácie v podobe domčekov s roľničkou sa výborne hodia na skrášlenie okna, dverí alebo iných priestorov. Dekorácie sú vyrobené z dreva, celková dĺžka so stuhou je cca 67 cm.Balenie obsahuje obidve drevené dekorácie ako na obrázku.

   3,50 €

   Vypredané
  • 3,90 € Skladom

   Takáto milá dekorácia v podobe hríbika sa výborne hodí na skrášlenie okna, dverí alebo iných priestorov. Dekorácia je vyrobená v kombinácii dreva a textilu, celková dĺžka je cca 93 cm.

   3,90 €

   Skladom
  • 1,90 € Skladom

   Takáto milá dekorácia v podobe prasiatka Freddy sa výborne hodí na skrášlenie okna, dverí alebo iných priestorov. Dekorácia je vyrobená v kombinácii dreva a textilu, celková dĺžka je cca 100 cm.

   1,90 €

   Skladom
  • 6,90 € Skladom

   Takéto milé dekorácie v podobe srdiečka a kvietka v kruhu sa výborne hodia na skrášlenie okna, dverí alebo iných priestorov. Dekorácie sú vyrobené z dreva, celková dĺžka je cca 71 cm.Balenie obsahuje obidve dekorácie ako na obrázku.

   6,90 €

   Skladom
  • 2,90 € Vypredané

   Toto balenie obsahuje 10 kusov polystyrénových vajíčok s výškou 8 cm. Polystyrénové vajíčka sú skvelým doplnkom pri aranžovaní a vytváraní veľkonočných dekorácií. Vajíčka z polystyrénu sú bielej farby vyrobené z tvrdeného polystyrénu, držia tvar proti deformácii a vpichnuté špendlíky z nich nevypadnú.

   2,90 €

   Vypredané
  • 2,50 € Skladom

   Toto balenie obsahuje celkovo 12 kusov veľkonočných vajíčok červenej farby. Veľkonočné vajíčka sú vyrobené z umelej hmoty, dajú sa zavesiť a zaručene príjemne spestria akékoľvek miesto.

   2,50 €

   Skladom
  • 3,90 € Skladom

   Toto balenie obsahuje celkovo 12 kusov veľkonočných vajíčok červenej farby s motívom tulipánov. Veľkonočné vajíčka sú vyrobené z umelej hmoty, dajú sa zavesiť a zaručenie príjemne spestria akékoľvek miesto.

   3,90 €

   Skladom
  • 2,80 € Skladom

   Toto balenie obsahuje celkovo 12 kusov veľkonočných vajíčok červenej farby. Veľkonočné vajíčka sú vyrobené z umelej hmoty, dajú sa zavesiť a zaručene príjemne spestria akékoľvek miesto.

   2,80 €

   Skladom
  • 3,50 € Skladom

   Toto balenie obsahuje celkovo 9 kusov veľkonočných vajíčok červenej farby, niektoré z nich sú s bielymi kvietkami. Veľkonočné vajíčka sú vyrobené z umelej hmoty, dajú sa zavesiť a zaručene príjemne spestria akékoľvek miesto.

   3,50 €

   Skladom
  • 5,40 € Skladom

   Toto balenie obsahuje celkovo 12 kusov veľkonočných vajíčok červenej farby so vzorom bielej výšivky. Veľkonočné vajíčka sú vyrobené z umelej hmoty, dajú sa zavesiť a zaručene príjemne spestria akékoľvek miesto.

   5,40 €

   Skladom
  • 3,50 € Skladom

   Toto balenie obsahuje celkovo 6 kusov veľkonočných vajíčok v bielej farbe s červeným vzorom v podobe tulipánov. Veľkonočné vajíčka sú vyrobené z umelej hmoty, dajú sa zavesiť a zaručenie príjemne spestria akékoľvek miesto.

   3,50 €

   Skladom
  • 3,50 € Skladom

   Toto balenie obsahuje celkovo 6 kusov veľkonočných vajíčok červenej farby s motívom tulipánov. Veľkonočné vajíčka sú vyrobené z umelej hmoty, dajú sa zavesiť a zaručenie príjemne spestria akékoľvek miesto.

   3,50 €

   Skladom
  • 2,20 € Skladom

   Takáto milá dekorácia v podobe lienky sa výborne hodí na skrášlenie okna, dverí alebo iných priestorov. Dekorácia je vyrobená z filcu, celková dĺžka je cca 63 cm.

   2,20 €

   Skladom
  • 1,30 € Skladom

   Takáto milá dekorácia v podobe motýľa sa výborne hodí na skrášlenie okna, dverí alebo iných priestorov. Dekorácia je vyrobená z filcu, celková dĺžka je cca 54 cm.

   1,30 €

   Skladom
  • 2,20 € Skladom

   Takáto milá dekorácia v podobe včielky sa výborne hodí na skrášlenie okna, dverí alebo iných priestorov. Dekorácia je vyrobená z filcu, celková dĺžka je cca 62 cm.

   2,20 €

   Skladom
  Zobraziť 1 - 15 z 15 položiek