Veľkonočné dekorácie z dreva

Katalóg

Dostupnosť
Stav
Výrobca

Veľkonočné dekorácie z dreva 5 produkty

Zobraziť 1 - 5 z 5 položiek
 • 3,50 € Skladom

  Takéto milé dekorácie v podobe domčekov s roľničkou sa výborne hodia na skrášlenie okna, dverí alebo iných priestorov. Dekorácie sú vyrobené z dreva, celková dĺžka so stuhou je cca 67 cm.Balenie obsahuje obidve drevené dekorácie ako na obrázku.

  3,50 €
  Skladom
 • 3,90 € Skladom

  Takáto milá dekorácia v podobe hríbika sa výborne hodí na skrášlenie okna, dverí alebo iných priestorov. Dekorácia je vyrobená v kombinácii dreva a textilu, celková dĺžka je cca 93 cm.

  3,90 €
  Skladom
 • 1,90 € Skladom

  Takáto milá dekorácia v podobe prasiatka Freddy sa výborne hodí na skrášlenie okna, dverí alebo iných priestorov. Dekorácia je vyrobená v kombinácii dreva a textilu, celková dĺžka je cca 100 cm.

  1,90 €
  Skladom
 • 6,90 € Skladom

  Takéto milé dekorácie v podobe srdiečka a kvietka v kruhu sa výborne hodia na skrášlenie okna, dverí alebo iných priestorov. Dekorácie sú vyrobené z dreva, celková dĺžka je cca 71 cm.Balenie obsahuje obidve dekorácie ako na obrázku.

  6,90 €
  Skladom
 • 4,80 € Skladom

  Toto balenie obsahuje 12 kusov veľkonočných dekorácií v podobe sliepočky na vajíčku. Ozdoba je vyrobená z dreva, dá sa zavesiť, na výšku má cca 7 cm.Celá sada je balená v praktickej malej drevenej krabičke pre lepšie uskladnenie (rozmery balenia: 13,7 x 13,7 x 1,4 cm).

  4,80 €
  Skladom
Zobraziť 1 - 5 z 5 položiek