Vianočné LED obrazy s podsvietením

Zľavnené produkty

Latest posts

  Vianočné LED obrazy s podsvietením   4 produkty

  Zobraziť 1 - 4 z 4 položiek
  • 5,31 € 5,90 € -10% Skladom

   Obraz na plátne napnutý na drevenom ráme s milým vianočným motívom sviečky v drevenom lampáši sa stane zaručene vhodným doplnkom do každého interiéru bytu, domu, ale aj hotelov či reštaurácií. Tento originálny obraz zaujme predovšetkým tým, že je podsvietený malou LED žiarovčičkou s teplým osvetlením, čo navodí tú pravú romantickú a vianočnú atmosféru.

   5,31 € 5,90 € -10%
   Znížená cena!
   Skladom
  • 5,31 € 5,90 € -10% Skladom

   Obraz na plátne napnutý na drevenom ráme s milým vianočným motívom sviečok a nápisom Merry Christmas sa stane zaručene vhodným doplnkom do každého interiéru bytu, domu, ale aj hotelov či reštaurácií. Tento originálny obraz zaujme predovšetkým tým, že je podsvietený dvomi malými LED žiarovčičkami s teplým osvetlením, čo navodí tú pravú romantickú a...

   5,31 € 5,90 € -10%
   Znížená cena!
   Skladom
  • 8,91 € 9,90 € -10% Skladom

   Obraz na plátne napnutý na drevenom ráme s milým vianočným motívom sviečok na sánkach sa stane zaručene vhodným doplnkom do každého interiéru bytu, domu, ale aj hotelov či reštaurácií. Tento originálny obraz zaujme predovšetkým tým, že je podsvietený siedmymi malými LED žiarovčičkami s teplým osvetlením, čo navodí tú pravú romantickú a vianočnú atmosféru.

   8,91 € 9,90 € -10%
   Znížená cena!
   Skladom
  • 12,51 € 13,90 € -10% Skladom

   Obraz na plátne napnutý na drevenom ráme s motívom večernej zasneženej krajiny sa stane zaručene vhodným doplnkom do každého interiéru bytu, domu, ale aj hotelov či reštaurácií. Tento originálny obraz zaujme predovšetkým tým, že je podsvietený malými LED žiarovčičkami s teplým osvetlením, čo navodí tú pravú romantickú a vianočnú atmosféru.

   12,51 € 13,90 € -10%
   Znížená cena!
   Skladom
  Zobraziť 1 - 4 z 4 položiek