Kategórie

Zberateľské figúrky   113 produkty

Podkategórie

 • Adopt Me! plyšové hračky
 • CoComelon hračky a figúrky

  Cocomelon je séria hračiek, ktorá sa inšpirovala populárnymi animovanými videami pre deti na YouTube s rovnakým názvom. Tieto hračky sú určené pre deti vo veku od 2 do 5 rokov a sú vyrobené z bezpečných materiálov. Sú k dispozícii v rôznych formách, ako napríklad plyšové hračky, bábiky chlapčeka JJ, autíčka a deťom dobre známe figúrky hlavného hrdinu JJ-a a jeho kamarátov. Každá hračka je navrhnutá tak, aby sa deti mohli hrať a pritom si vytvárať vlastné príbehy s postavičkami z videí Cocomelon.

             

 • MINI BRANDS hračky a doplnky
 • Zberateľské figúrky FLOCKIES

  Flockies je úžasná kolekcia zvieracích figúrok, ktoré spájajú zábavu so vzdelávaním. V každom balení nájdete jednu figúrku a zberateľský letáčik obsahujúci informácie o celej kolekcii a fakty o figúrke -zvieratku. Na zozbieranie je v kolekcii 24 figúrok (dve figúrky z nich sú limitované a sú dostupné iba v sade so zberateľským kufríkom).

 • Zberateľské figúrky FORTNITE
 • Zberateľské figúrky POKÉMON

  Zberateľské figúrky Pokémon sú must-have pre všetkých fanúšikov tejto úžasnej animovanej série. Tieto precízne vyrobené miniaturizované modely postáv sú k dispozícii v rôznych veľkostiach a materiáloch, vrátane plastu, kovu a gumy. Vďaka svojim realistickým detailom a vysokej kvalite sú tieto figúrky ideálne pre zberateľov, ktorí sa snažia získať kompletnú sériu alebo ich použiť na dekoráciu ich miestnosti.

  S niekoľkými stovkami dostupných postáv Pokémon, existuje veľa možností pre fanúšikov, aby si vybrali svoje obľúbené postavy a začali zbierať. Zberateľské figúrky Pokémon sú tiež populárne ako hračky, s ktorými sa fanúšikovia môžu hrať a vystavovať si ich.

  V konečnom dôsledku sú zberateľské figúrky Pokémon skvelým spôsobom, ako prejaviť lásku k tejto kultovej animovanej sérii a rozšíriť svoju zbierku o ďalšie unikátne kúsky. Ak ste fanúšikom Pokémon, určite by ste mali zvážiť získanie niekoľkých zberateľských figúrok pre seba alebo ako darček pre niekoho, kto má rád túto kultovú franšízu.
 • Zberateľské figúrky SONIC
na stranu
Zobraziť 1 - 20 z 113 položiek
Zobraziť 1 - 20 z 113 položiek