Kategórie

Zľavnené produkty

Zberateľské figúrky   48 produkty

Podkategórie

 • CoComelon hračky a figúrky

  Cocomelon je séria hračiek, ktorá sa inšpirovala populárnymi animovanými videami pre deti na YouTube s rovnakým názvom. Tieto hračky sú určené pre deti vo veku od 2 do 5 rokov a sú vyrobené z bezpečných materiálov. Sú k dispozícii v rôznych formách, ako napríklad plyšové hračky, bábiky chlapčeka JJ, autíčka a deťom dobre známe figúrky hlavného hrdinu JJ-a a jeho kamarátov. Každá hračka je navrhnutá tak, aby sa deti mohli hrať a pritom si vytvárať vlastné príbehy s postavičkami z videí Cocomelon.

             

 • Zberateľské figúrky SONIC
 • Zberateľské figúrky FORTNITE
 • Zberateľské figúrky POKÉMON

  Zberateľské figúrky Pokémon sú must-have pre všetkých fanúšikov tejto úžasnej animovanej série. Tieto precízne vyrobené miniaturizované modely postáv sú k dispozícii v rôznych veľkostiach a materiáloch, vrátane plastu, kovu a gumy. Vďaka svojim realistickým detailom a vysokej kvalite sú tieto figúrky ideálne pre zberateľov, ktorí sa snažia získať kompletnú sériu alebo ich použiť na dekoráciu ich miestnosti.

  S niekoľkými stovkami dostupných postáv Pokémon, existuje veľa možností pre fanúšikov, aby si vybrali svoje obľúbené postavy a začali zbierať. Zberateľské figúrky Pokémon sú tiež populárne ako hračky, s ktorými sa fanúšikovia môžu hrať a vystavovať si ich.

  V konečnom dôsledku sú zberateľské figúrky Pokémon skvelým spôsobom, ako prejaviť lásku k tejto kultovej animovanej sérii a rozšíriť svoju zbierku o ďalšie unikátne kúsky. Ak ste fanúšikom Pokémon, určite by ste mali zvážiť získanie niekoľkých zberateľských figúrok pre seba alebo ako darček pre niekoho, kto má rád túto kultovú franšízu.
na stranu
Zobraziť 1 - 20 z 48 položiek
Zobraziť 1 - 20 z 48 položiek