Detské vozidlá

Latest posts

Detské vozidlá

Detské vozidlá vždy prinášajú našim najmenším veľa zábavy a nových zážitkov.Každé dieťa miluje pohyb. Všade behom, skákaním, hopsaním. To je ale zábava! Pohyb je pre deti veľmi dôležitý, či už z hľadiska budovania imunity alebo pre správny vývoj dieťaťa. Dovoľte im vystrájať a správne sa unaviť. Oceníte to, keď pôjdu večer bez slova do postieľok...

Detské vozidlá vždy prinášajú našim najmenším veľa zábavy a nových zážitkov.Každé dieťa miluje pohyb. Všade behom, skákaním, hopsaním. To je ale zábava! Pohyb je pre deti veľmi dôležitý, či už z hľadiska budovania imunity alebo pre správny vývoj dieťaťa. Dovoľte im vystrájať a správne sa unaviť. Oceníte to, keď pôjdu večer bez slova do postieľok a sladko zaspia od únavy.

Avšak v dnešnej dobe plnej počítačov, tabletov a mobilných telefónov je radosť z pohybu u detí čoraz menšia. Stále viac času trávia doma. Vytiahnite ich von prostredníctvom krásnych detských vozidiel v žiarivých a pútavých farbách.

Keď už nôžky bolia alebo je dlhšia trasa pred Vami, určite vaše deti ocenia detské vozidlá, na ktorých môžu zdolávať kilometre výletov bez únavy. Môžu sa stať pretekármi na SMOBY akumulátorovej štvorkolke alebo vyhrať závody na detskom odrážadle. Je len vás, či mu vyberiete farebnú cross 2 motorku, červenú enduro motorku maxi alebo detské odrážadlo bicykel bez pedálov. Detské odrážadlá sú vyrobené z kvalitných, odolných a trvácnych plastových materiálov s pevnou konštrukciou. Pre malých milovníkov štvorkolesových vozidiel máme pripravené detské štvorkolky Go Kart, DOHÁNY Quad alebo detské odrážadlá autíčka od výrobcu SMOBY, ktoré môžu slúžiť aj ako chodítka pri prvých krôčikoch malých objaviteľov.

Taktiež zapojte deti do prác okolo domu, aj prostredníctvom detských traktorov na šliapanie, s ktorými si užijú veľa zábavy. Naučia sa, že aj práca môže byť hrou.

Užite si zimu a zadovážte malému huncútovi detské boby a klzáky a budete vidieť, že zima začne byť veľká zábava.

Už len doplniť malému závodníkovi na odrážadle BIG detské chrániče na topánky alebo malému poľnohospodárovi na traktore hrable, rýľ a môže sa ísť za dobrodružstvom.

Odrážadlo je vyrobené z kvalitných, odolných a trvácnych plastových materiálov s pevnou konštrukciou. BIG Doplnky k odrážadlám, Detské odrážadlá, Detské odrážadlo, Detské motorky, Enduro motorka malá, Detské odrážadlo od výrobcu. Detské odrážadlo Cross 2 motorka, Detské odrážacie bicykle, Detské odrážadlá autíčka, Detské chodítko, Go Kart, Detské Boby a Klzáky

Viac

Detské vozidlá   102 produkty

Podkategórie

 • Detské odrážadlá - autíčka

  Detské odrážadla - autíčka nepochybne patria k najobľúbenejším odrážadlám. Pri jazde na nich majú deti väčšiu istotu a sú odvážnejšie. Patria medzi prvé odrážadlá detí. Ponúkame autíčka francúzskeho výrobcu SMOBY, ktorý patrí medzi popredných európskych výrobcov detských plastových hračiek. Detské odrážadlá autíčka sú vo výrazných farbách a krásnych motívoch. Obľubuje vaše dieťa Mickeyho alebo jeho kamarátkku Minnie? Vyberte mu SMOBY Detské odrážadlo Mickey so zvukom na volante červené alebo pre dievčatká SMOBY Detské odrážadlo Minnie so zvukom na volante ružové. Už pri prvých krôčikoch dieťaťa môže byť odrážadlo nápomocné. Vravíte si, že to nejde? Stačí, ak autíčko disponuje dostatočne vysokou opierkou, ktorá slúži na pridržiavanie dieťaťa a hneď sa z neho stane chodítko autíčko. Keď už opierka nebude potrebná, jednoducho sa odmontuje. Sú vhodné od 10 mesiacov dieťaťa. Darujte dieťaťu SMOBY Detské odrážadlo a chodítko Auto Garcon červené, SMOBY Detské odrážadlo pre dievčatá Auto Fille alebo SMOBY Detské odrážadlo Initio II rouge a sledujte jeho pokroky v chôdzi a radosť z objavovania krásneho odrážadla.

 • Detské trojkolky - od 10m+
 • Detské trojkolky - od 15m+
 • Detské odrážadlá - motorky

  Detské odrážadlá motorky sú skvelý detský dopravný prostriedok, na ktorom si deti trénujú svoje schopnosti udržať rovnováhu a koordináciu pohybov nožičiek pri odrážaní. Sú veľmi obľúbeným odrážadlom malých detí. Naša široká ponuka detských odrážadiel, v tvaroch motoriek, poteší nejedného malého závodníka.. Vyberte si zo širokej ponuky Cross motoriek alebo detských odrážadiel Enduro. Najmenšie detičky určite poteší odrážadlo koník, odrážadlo pes Pluto alebo detské odrážadlo motorka zajko. Všetky sú navrhnuté vo výrazných farbách a doplnené krásnymi nálepkami, dodávajúci realistickejší vzhľad skutočnej motorky.

 • Detské kolobežky-3kolesové
 • Detské kolobežky Twist&Roll
 • Detské kolobežky-2kolesové
 • Detské štvorkolky Go Kart

  Detské štvorkolky, od výrobcu DOHÁNY, sú ako stvorené pre malých milovníkov štvorkolesových vozidiel. Veľmi obľúbenou je kvalitná kovová detská štvorkolka Go Kart, v tvare autíčka na šliapanie, ktorá určite urobí radosť každému dieťaťu. Krásny darčekom pre malého pretekára taktiež bude detské odrážadlo Quad štvorkolka v zaujímavom prevedení modrej farby. Štvorkolka je vyrobená z kvalitného a pevného plastu s robustnými kolesami.

 • Detské traktory

  Detské šliapacie traktory sú vhodným darčekom pre deti, ktoré milujú prácu s hlinou a trávou. Určite sa im bude páčiť náš sortiment detských traktorov, prepracovaných do realistických detailov.

  Nechajte deti objavovať funkcie a príslušenstvo traktorov na šliapanie, ktoré nabáda k hodinám hry na čerstvom vzduchu. Zapojte deti do prác okolo domu. Môžu vytvárať základy nového domu na BIG šliapacom traktore alebo Rolly Toys šliapacom traktore s radlicou alebo bez, stačí pripojiť detskú vlečku k traktoru a zábava môže začať. Detský vysokozdvižný vozík je krásna hračka pre malých milovníkov veľkých strojov. Detské odrážadlo v podobe traktora Rolly Minitrac Deutz-Fahr Agrokid Vaše dieťa určite poteší a zabaví. Je len na vás, či mu kúpite červený, modrý, žltý alebo s motívom kravičky.

 • Akumulátorové štvorkolky

  Akumulátorová štvorkolka je stabilné a bezpečné detské vozidlo vhodné pre deti už od dvoch rokov. Ak máte väčšie dieťa, určite oceníte výber akumulárových štvorkoliek od troch rokov. U nás si určite vyberiete.

  Doprajte deťom detské vozidlo, na ktorom vďaka pevnej konštrukcii a kvalitným kolesám,môžu jazdiť hodiny bez námahy. Pri jazde na akumulátorovej štvorkolke sa môžu na okamih stať dospelými a šoférovať svoje vozidlo ako ocko alebo mama. Stačí stlačiť tlačidlo a štvorkolka vyvinie rýchlosť 5 km/h. Samozrejmosťou je realistické spracovanie, pútavé nálepky a ergonomické, pohodlné sedadlo. Dievčatká od dvoch rokov sa potešia SMOBY Detskej štvorkolke Quad Fille alebo SMOBY Detskej štvorkolke X Power Girl v žiarivej ružovej farbe. Dievčatká od troch rokov zaujme krásna rustná SMOBY Detská štvorkolka X Power elektronická červená. Malý pretekári môžu objavovať svet na SMOBY detských štvorkolkách Quad Ralley, X Power alebo XBEE.

  Prajeme veľa krásnych kilometrov zábavy.

 • BIG Doplnky k odrážadlám

  Doplnky k odrážadlám sú nevyhnutnou súčasťou jazdy na detských vozidlách. Naša ponuka obsahuje Big detské chrániče na topánky červené, čierne, modré a pre dievčatká, veľmi obľúbené, ružové. Prianím rodičov je, aby deti jazdili opatrne a bezpečne. Jazdenie na odrážadlách prináša deťom nielen hodiny zábavy a veľa kilometrov, ale aj množstvo zničených topánok. Každý rodič vie, že kvalitné topánky stoja viac peňazí, ako topánky dospelých ľudí. Preto je vhodné ich chrániť prostredníctvom Big detských chráničov na topánky, ktoré vydržia mnoho jázd a budú sprevádzať vaše deti za zábavou. Skončite s opotrebovanými topánočkami vašich malých jazdcov.

 • Detská autodráha
na stranu
Zobraziť 1 - 40 z 102 položiek
Zobraziť 1 - 40 z 102 položiek