Kategórie

Detské vozidlá

Detské vozidlá vždy prinášajú našim najmenším veľa zábavy a nových zážitkov.Každé dieťa miluje pohyb. Všade behom, skákaním, hopsaním. To je ale zábava! Pohyb je pre deti veľmi dôležitý, či už z hľadiska budovania imunity alebo pre správny vývoj dieťaťa. Dovoľte im vystrájať a správne sa unaviť. Oceníte to, keď pôjdu večer bez slova do postieľok...

Detské vozidlá vždy prinášajú našim najmenším veľa zábavy a nových zážitkov.Každé dieťa miluje pohyb. Všade behom, skákaním, hopsaním. To je ale zábava! Pohyb je pre deti veľmi dôležitý, či už z hľadiska budovania imunity alebo pre správny vývoj dieťaťa. Dovoľte im vystrájať a správne sa unaviť. Oceníte to, keď pôjdu večer bez slova do postieľok a sladko zaspia od únavy.

Avšak v dnešnej dobe plnej počítačov, tabletov a mobilných telefónov je radosť z pohybu u detí čoraz menšia. Stále viac času trávia doma. Vytiahnite ich von prostredníctvom krásnych detských vozidiel v žiarivých a pútavých farbách.

Keď už nôžky bolia alebo je dlhšia trasa pred Vami, určite vaše deti ocenia detské vozidlá, na ktorých môžu zdolávať kilometre výletov bez únavy. Môžu sa stať pretekármi na SMOBY akumulátorovej štvorkolke alebo vyhrať závody na detskom odrážadle. Je len vás, či mu vyberiete farebnú cross 2 motorku, červenú enduro motorku maxi alebo detské odrážadlo bicykel bez pedálov. Detské odrážadlá sú vyrobené z kvalitných, odolných a trvácnych plastových materiálov s pevnou konštrukciou. Pre malých milovníkov štvorkolesových vozidiel máme pripravené detské štvorkolky Go Kart, DOHÁNY Quad alebo detské odrážadlá autíčka od výrobcu SMOBY, ktoré môžu slúžiť aj ako chodítka pri prvých krôčikoch malých objaviteľov.

Taktiež zapojte deti do prác okolo domu, aj prostredníctvom detských traktorov na šliapanie, s ktorými si užijú veľa zábavy. Naučia sa, že aj práca môže byť hrou.

Užite si zimu a zadovážte malému huncútovi detské boby a klzáky a budete vidieť, že zima začne byť veľká zábava.

Už len doplniť malému závodníkovi na odrážadle BIG detské chrániče na topánky alebo malému poľnohospodárovi na traktore hrable, rýľ a môže sa ísť za dobrodružstvom.

Odrážadlo je vyrobené z kvalitných, odolných a trvácnych plastových materiálov s pevnou konštrukciou. BIG Doplnky k odrážadlám, Detské odrážadlá, Detské odrážadlo, Detské motorky, Enduro motorka malá, Detské odrážadlo od výrobcu. Detské odrážadlo Cross 2 motorka, Detské odrážacie bicykle, Detské odrážadlá autíčka, Detské chodítko, Go Kart, Detské Boby a Klzáky

Viac

Detské vozidlá   34 produkty

Podkategórie

 • BIG Doplnky k odrážadlám

  Doplnky k odrážadlám sú nevyhnutnou súčasťou jazdy na detských vozidlách. Naša ponuka obsahuje Big detské chrániče na topánky červené, čierne, modré a pre dievčatká, veľmi obľúbené, ružové. Prianím rodičov je, aby deti jazdili opatrne a bezpečne. Jazdenie na odrážadlách prináša deťom nielen hodiny zábavy a veľa kilometrov, ale aj množstvo zničených topánok. Každý rodič vie, že kvalitné topánky stoja viac peňazí, ako topánky dospelých ľudí. Preto je vhodné ich chrániť prostredníctvom Big detských chráničov na topánky, ktoré vydržia mnoho jázd a budú sprevádzať vaše deti za zábavou. Skončite s opotrebovanými topánočkami vašich malých jazdcov.

 • Detské odrážadlá - autíčka

  Detské odrážadla - autíčka nepochybne patria k najobľúbenejším odrážadlám. Pri jazde na nich majú deti väčšiu istotu a sú odvážnejšie. Patria medzi prvé odrážadlá detí. Ponúkame autíčka francúzskeho výrobcu SMOBY, ktorý patrí medzi popredných európskych výrobcov detských plastových hračiek. Detské odrážadlá autíčka sú vo výrazných farbách a krásnych motívoch. Obľubuje vaše dieťa Mickeyho alebo jeho kamarátkku Minnie? Vyberte mu SMOBY Detské odrážadlo Mickey so zvukom na volante červené alebo pre dievčatká SMOBY Detské odrážadlo Minnie so zvukom na volante ružové. Už pri prvých krôčikoch dieťaťa môže byť odrážadlo nápomocné. Vravíte si, že to nejde? Stačí, ak autíčko disponuje dostatočne vysokou opierkou, ktorá slúži na pridržiavanie dieťaťa a hneď sa z neho stane chodítko autíčko. Keď už opierka nebude potrebná, jednoducho sa odmontuje. Sú vhodné od 10 mesiacov dieťaťa. Darujte dieťaťu SMOBY Detské odrážadlo a chodítko Auto Garcon červené, SMOBY Detské odrážadlo pre dievčatá Auto Fille alebo SMOBY Detské odrážadlo Initio II rouge a sledujte jeho pokroky v chôdzi a radosť z objavovania krásneho odrážadla.

 • Detské odrážadlá - motorky

  Detské odrážadlá motorky sú skvelý detský dopravný prostriedok, na ktorom si deti trénujú svoje schopnosti udržať rovnováhu a koordináciu pohybov nožičiek pri odrážaní. Sú veľmi obľúbeným odrážadlom malých detí. Naša široká ponuka detských odrážadiel, v tvaroch motoriek, poteší nejedného malého závodníka.. Vyberte si zo širokej ponuky Cross motoriek alebo detských odrážadiel Enduro. Najmenšie detičky určite poteší odrážadlo koník, odrážadlo pes Pluto alebo detské odrážadlo motorka zajko. Všetky sú navrhnuté vo výrazných farbách a doplnené krásnymi nálepkami, dodávajúci realistickejší vzhľad skutočnej motorky.

 • Detské traktory

  Detské šliapacie traktory sú vhodným darčekom pre deti, ktoré milujú prácu s hlinou a trávou. Určite sa im bude páčiť náš sortiment detských traktorov, prepracovaných do realistických detailov.

  Nechajte deti objavovať funkcie a príslušenstvo traktorov na šliapanie, ktoré nabáda k hodinám hry na čerstvom vzduchu. Zapojte deti do prác okolo domu. Môžu vytvárať základy nového domu na BIG šliapacom traktore alebo Rolly Toys šliapacom traktore s radlicou alebo bez, stačí pripojiť detskú vlečku k traktoru a zábava môže začať. Detský vysokozdvižný vozík je krásna hračka pre malých milovníkov veľkých strojov. Detské odrážadlo v podobe traktora Rolly Minitrac Deutz-Fahr Agrokid Vaše dieťa určite poteší a zabaví. Je len na vás, či mu kúpite červený, modrý, žltý alebo s motívom kravičky.

 • Detské odrážacie bicykle

  Detské dvojkolesové odrážadlo - bicykel je skvelým pomocníkom vo výučbe rovnováhy a koordinácie. Maďarský výrobca DOHÁNY, vo svojom sortimente, myslí aj na malých bicyklistov. Stane sa z vášho dieťaťa druhý Peťo Sagan? Ak nechcete míňať veľa peňazí na prvé dvojkolesové odrážadlo, práve odrážadlo v tvare bicykla je pre vás skvelou voľbou. Je krásne farebné a neuveriteľné ľahké. Dieťa môže na ňom zdolávať kilometre výletov bez námahy. Keď už dieťa nevládze, bicykel hravo skryjete do kočíka alebo odnesiete v ruke.

na stranu
Zobraziť 1 - 20 z 34 položiek
Zobraziť 1 - 20 z 34 položiek