Comansi figúrky a postavičky

Najpredávanejšie produkty

Výrobcovia

Zobrazené produkty

Latest posts

Comansi Paw Patrol Tlapková patrola - Everest rozprávková figúrka

Akcia Comansi Paw Patrol Tlapková patrola - Everest rozprávková figúrka Zväčšiť
COMANSI

Y99884

3+
cca 6 cm

Cena: 4,70 € s DPH

-0,55 €

5,25 € s DPH

Skladom


Comansi Paw Patrol Tlapková patrola - Everest rozprávková figúrka je vyrobená z plastu. Všetky Comansi rozprávkové postavičky sú ručne maľované, neobsahujú PVC ani ftaláty.

Viac detailov

Comansi Paw Patrol Tlapková patrola - Everest rozprávková figúrka je vyrobená z plastu. Všetky Comansi rozprávkové postavičky sú ručne maľované, neobsahujú PVC ani ftaláty. Každá jedna figúrka je originálnym, detailne spracovaným a oficiálne licencovaným výrobkom, takže sa nejedná o žiadne napodobeniny z Číny a pod.
Comansi rozprávkové figúrky a postavičky sú taktiež skvelým doplnkom pre cukrárov, dajú sa nimi krásne dozdobiť detské torty a výhodou je, že si deti môžu z figúriek zostavovať svoje zbierky obľúbených rozprávkových postavičiek.
Comansi Paw Patrol Tlapková patrola - Everest rozprávková figúrka je vysoká cca 6 cm.
Výrobca: COMANSI, Španielsko.

Otázky k produktu

  • Spýtal sa: Miriam
    dňa 30.12.2018
    Dobrý večer chcem sa opýtať ci sa tejto postavicke dajú tie veci co jej trčia na boku z batohu co ma na chrbte aj schovať dnuka do toho batohu. Ďakujem. Odpoveď
    Dobrý večer, žiaľ nie, figúrka je fixná, vyzerá tak ako na obrázku, jednotlivé časti na figúrke sa nedajú odstrániť, ani nie sú nijako ináč funkčné.
E-mail: *
Meno:

30 ďalších produktov v rovnakej kategórii: