Kategórie

Najpredávanejšie produkty

Výrobcovia

Comansi Avengers figúrka - Thor

Znížená cena! Comansi Avengers figúrka - Thor Zväčšiť
COMANSI

Y96028

3+
cca 8 cm

Cena: 5,99 € s DPH

-5%

6,30 € s DPH

Skladom


Comansi Avengers figúrka - Thor je vyrobená z plastu. Všetky Comansi rozprávkové postavičky sú ručne maľované, neobsahujú PVC ani ftaláty.

Viac detailov

Comansi Avengers figúrka - Thor je vyrobená z plastu. Všetky Comansi rozprávkové postavičky sú ručne maľované, neobsahujú PVC ani ftaláty. Každá jedna figúrka je originálnym, detailne spracovaným a oficiálne licencovaným výrobkom, takže sa nejedná o žiadne napodobeniny z Číny a pod.
Comansi rozprávkové figúrky a postavičky sú taktiež skvelým doplnkom pre cukrárov, dajú sa nimi krásne dozdobiť detské torty a výhodou je, že si deti môžu z figúriek zostavovať svoje zbierky obľúbených rozprávkových postavičiek.
Comansi Avengers figúrka - Thor je vysoká cca 8 cm.
Výrobca: COMANSI, Španielsko.

Otázky k produktu

  • Spýtal sa: Mária
    dňa 10.11.2019
    Dobrý den, pri postavičkách Comansi Avangers je odnímateľný cierny podstavec, na ktorom sú postavené figúrky alebo je to fixne pripevnené k figurke? Ďakujem za odpoved, s pozdravom Mária Odpoveď
    Dobrý deň, všetky Comansi Avengers figúrky sú balené v nepriehľadnom sáčku s farebnou potlačou, preto nie je vidno "dovnútra", ale ten stojan je určite odnímateľný od figúrky, nakoľko balenia figúriek sú "ploské", preto je zrejmé, že je ten stojan pri figúrke priložený a je odnímateľný (dá sa cez obal nahmatať a figúrka na ňom nie je postavená). Ďakujem.
E-mail: *
Meno:

30 ďalších produktov v rovnakej kategórii: