Detské drevené kuchynky

Zľavnené produkty

Výrobcovia

Zobrazené produkty

Latest posts

JANOD Veľká drevená kuchynka Happy Day žltá s príslušenstvom

JANOD

J06564

3+
55 x 30 x 87 cm

Cena: 119,00 € s DPH

Skladom


Nie náhodou sa táto kuchynka volá Happy Day. Svojimi farbami rozžiari každú detskú izbičku. V kuchynke s týmito veselými farbami sa budú mimoriadne príjemne cítiť aj malí šéfkuchári, nie len šéfkuchárky. Kuchynka je vybavená mikrovlnkou, varnou doskou, drezom a rúrou. Vstavanou súčasťou kuchynky je aj polička na korenie a potraviny, hodiny, vešiak na varešky aj otváracia skrinka v spodnej časti.


Viac detailov

Nie náhodou sa táto kuchynka volá Happy Day. Svojimi farbami rozžiari každú detskú izbičku. Kuchynka nemusí byť len ružová a v tejto veselej kombinácii sa budú mimoriadne príjemne cítiť aj malí šéfkuchári, nie len šéfkuchárky. Kuchynka je vybavená mikrovlnkou, varnou doskou, drezom a rúrou. Vstavanou súčasťou kuchynky je aj polička na korenie a potraviny, hodiny, vešiak na varešky aj otváracia skrinka v spodnej časti. Varná doska svieti a vydáva zvuky ako v naozajstnej kuchynke. Varná platnička po zapnutí svieti ako skutočná. Okrem toho tiež vydáva zvuky ako pri varení. Súčasťou kuchynky je aj príslušenostvo pre kuchára, ktorý to s varením myslí naozaj vážne: sitko, hrniec, obracačka, chňapka, cestoviny, hrášok a mlieko v papierových škatuľkách. Kuchynka je vhodná pre dievčatká aj chlapcov.

Hra na kuchárov je veľmi zábavná hra, ktorú obľubujú azda všetky dievčatá. Pri hre s kuchynkami sa rozvíja najmä detská fantázia a kreativita. Deti sa hrajú na šéfkuchárov v reštaurácii, na domácu gazdinku, varia svojej rodine, svojim kamarátom a popritom sa rozprávajú a rozvíjajú aj svoje jazykové zručnosti. Prípravou rôznych vymyslených jedál si uvedomujú. aká náročná je príprava jedla, približujú sa svetu dospelých. Je to výborný spôsob, ako deti naučiť vážiť si jedlo, ktoré im doma každý deň pripravujete.

Francúzska dizajnérska kuchynka je nadčasová drevená hračka, s ktorou sa dieťa zabaví na dlhé hodiny. Francúzska značka Janod vyvíja prvotriedne hračky pre deti, ktoré spĺňajú prísne európske štandardy a predpisy, čo zaručuje maximálnu bezpečnosť pre vaše dieťatko. Za kvalitou Janod stoja mnohé medzinárodné ocenenia. Sú to hračky s francúzskym dizajnom, ktoré majú veselé farby a hebký povrch.

Otázky k produktu

E-mail: *
Meno:

14 ďalších produktov v rovnakej kategórii: