Kategórie

Najpredávanejšie produkty

Výrobcovia

JANOD Veľká drevená kuchynka Macaron ružová s príslušenstvom a zvukmi

JANOD

J06571

3+
d100 x š33 x v100 cm/ výška prac.plochy 57 cm

Cena: 199,90 € s DPH


Drevená kuchynka Macaron Big Cooker je originálna kuchynka pre všetkých malých kuchárov od 3 do 8 rokov. Vstavanou súčasťou kuchynky je polička, hodiny, vešiak na varešky, mikrovlnka, varná doska, rúra a drez. Súčasťou kuchynky je až 15 doplnkov, ako napr.: chňapka, hrnce, volské oko, lopatky a naberačky a potraviny. Varná doska vydáva pri varení zvuky a platničky svietia ako v reálnej kuchyni.

Viac detailov

Dodávame do 1-5 pracovných dní

Drevená kuchynka Macaron Big Cooker je originálna kuchynka pre všetkých malých kuchárov od 3 až 8 rokov. Súčasťou kuchynky je až 15 doplnkov, ktoré sú nevyhnutné pre kuchárske umenie. Vstavanou súčasťou kuchynky je polička, hodiny, vešiak na varešky, mikrovlnka, varná doska, rúra a drez. Vaša malá kuchárka sa zahrá až s 15 doplnkami, medzi ktoré patrí chňapka, hrnce, volské oko, lopatky a naberačky, potraviny zabalené v drevených krabičkách. Varná doska vydáva pri varení zvuky a platničky tiež svietia ako v reálnej kuchyni. Varná platnička po zapnutí svieti ako ozajstná sklokeramická doska pri nahrievaní. Okrem toho tiež vydáva zvuky ako pri varení. 

Vstavanou súčasťou kuchynky je tiež vysoká skrinka s dvomi dvierkami, ktorá sa dá využiť ako chladnička s mrazničkou, v ktorej môže kuchárka uskladniť jej navarené výtvory. Na dvierkach skrinky je tabuľka, na ktorú sa dajú kresliť rôzne obrázky. Na čiernu tabuľu si malá kuchárka môže napísať denné menu vo svojej reštaurácii, obľúbené obrázky alebo iné odkazy pre svojich hostí. Kuchynka má ideálnu výšku 100 cm a svojou šírkou 100 cm je jednou z väčších kuchyniek výrobcu Janod (výška pracovnej plochy detskej kuchynky je 57 cm od zeme). Detská drevená kuchynka má nežnú ružovú farbu a na zadnej stene kuchynky je zaujímavý motív, ktorý jej dodáva retro nádych. Kuchynka má nadčasový dizajn, vďaka čomu ju budú milovať viaceré generácie detí.

Hra na kuchárov je, samozrejme, veľmi zábavná hra, ktorú milujú azda všetky deti. Nie každý ale vie, že takouto hrou sa najlepšie rozvíja detská fantázia a kreativita. Deti majú v kuchynke Janod množstvo podnetov na všelijaké hry. Hrajú sa na šéfkuchárov v reštaurácii, na domácu gazdinku, varia svojej rodine, svojim kamarátom a pomedzi to sa rozprávajú a rozvíjajú aj svoje jazykové zručnosti. Prípravou rôznych vymyslených jedál si uvedomujú aká náročná je príprava jedla, približujú sa svetu dospelých. Je to výborný spôsob ako deti naučiť vážiť si jedlo, ktoré im doma každý deň pripravujete.

Drevená kuchynka pre deti má francúzsky dizajn, v ktorom sa odráža cit pre detail, originalita, kreativita návrhárov a láska k deťom. Francúzska značka Janod vyvíja prvotriedne hračky pre deti, ktoré spĺňajú prísne európske štandardy a predpisy, čo zaručuje maximálnu bezpečnosť pre vaše dieťatko. Za kvalitou spoločnosti Janod stoja mnohé medzinárodné ocenenia. Sú to hračky s francúzskym dizajnom, ktoré majú veselé farby a hebký povrch.

Vlastnosti

 • obsahuje 15 doplnkov
 • rozmery 100*33*100 cm
 • má elektronické funkcie
 • vhodná pre deti od 3 do 8 rokov
 • drevená kuchynka s dievčenským dizajnom

Otázky k produktu

 • Spýtal sa: Lucia
  dňa 14.08.2018
  Prosim vás kedy bude dostupná kuchyňa? Odpoveď
  Dobrý deň, táto detská kuchynka je opäť skladom, takže v prípade záujmu sa dá objednať. Ďakujem.
E-mail: *
Meno:

15 ďalších produktov v rovnakej kategórii: