Detské hojdačky do záhrady

Najpredávanejšie produkty

Výrobcovia

Zobrazené produkty

Latest posts

  ALCO Detská záhradná hojdačka - štvormiestna 2,5 m

  ALCO Detská záhradná hojdačka - štvormiestna 2,5 m Zväčšiť
  ALCO

  ALCO-6625

  3+
  v250 x š345 x d250 cm

  Cena: 299,00 € s DPH


  UPOZORNENIE - Nadrozmerná zásielka!!!
  Na tento produkt sa nevzťahuje akcia "Doručenia zdarma pri objednávkach nad 50,-€", preto bude k tovaru dodatočne pripočítané poštovné vo výške 9,90 €.

  Viac detailov

  Dodávame do 1-5 pracovných dní

  Táto detská štvormiestna záhradná hojdačka pozostáva z jedného hojdačkového dvojsedadla s operadlami, jednej dvojmiestnej hojdačky bez operadiel s kovovou konštrukciou a plastovými sedadlami a dvoch jednomiestnych plastových hojdačiek, vďaka čomu sa naraz môže zahrať na hojdačke až 6 detí. Súčasťou je taktiež hojdačkový rám, na ktorom sú hojdačky pre deti umiestnené. Hojdačkový rám má pevnú a stabilnú farebnú kovovú konštrukciu. Výška hojdačky - rámu je 2,5 m od zeme. Tento výrobok si vyžaduje nenáročnú montáž a pre väčšiu bezpečnosť detí pri hre sa odporúča osadiť rám detskej hojdačky do zeme alebo do betónu.
  Detská záhradná hojdačka je odporúčaná pre deti od 3 rokov, výlučne na domáce použitie, nie je vhodná ako doplnok na výstavbu detských ihrísk! Kovová konštrukcia detskej hojdačky by nemala stáť na hladkom povrchu alebo na asfalte!
  Uvedená cena je za hojdačkový rám vrátane troch hojdačiek (ako na obrázku).
  Výrobca: ALCO, Španielsko
  Rozmery balenia: 272 x 36 x 17 cm.

  Otázky k produktu

  • Spýtal sa: Barbara
   dňa 08.04.2018
   Dobry den, mala by som zaujem o tuto hojdacku, avsak sa chcem spytat, je mozne tu dvojmiestnu hojdacku - zamenit za obycajnu hojdacku? Ci je to realne mozne zvesit tu dvojsedacku a dat tam klasicku hojdacku? Dakujem pekne za odpoved Odpoveď
   Dobrý deň, táto hojdačka pre deti je dodávaná v demonte, preto je možné na hojdačkový rám zavesiť len tie hojdačky, ktoré tam chcete mať umiestnené, tie jedno-miestne hojdačky "latky" sa dajú napríklad nahradiť Baby hojdačkovými sedadlami, ktoré visia na dvoch lanách, no tie dvoj-miestne hojdačkové konzoly, na ktorých deti sedia oproti sebe sa veľmi nedajú nahradiť, pretože tie majú inak riešené to upevnenie na vrchnej časti hojdačkového rámu. Ďakujem.
  E-mail: *
  Meno:

  29 ďalších produktov v rovnakej kategórii: