Detské hojdačky do záhrady

Najpredávanejšie produkty

Výrobcovia

Zobrazené produkty

Latest posts

  TRIGANO Jardin Detská záhradná hojdačka Raphael - trojmiestna 2,2 m so šmýkačkou

  TRIGANO JARDIN

  J-11464P4

  3+
  d383 x š214 x v220 cm

  Cena: 225,90 € s DPH

  -20,00 €

  245,90 € s DPH

  Skladom


  UPOZORNENIE - Nadrozmerná zásielka!!!
  Na tento produkt sa nevzťahuje akcia "Doručenia zdarma pri objednávkach nad 50,-€", preto bude k tovaru dodatočne pripočítané poštovné vo výške 9,- €.

  Viac detailov

  Táto detská trojmiestna záhradná hojdačka pozostáva z 2 x jednomiestnej hojdačky zelenej farby, vyrobenej z plastu, 1 x dvojmiestnej hojdačky bez operadiel s kovovou konštrukciou a plastovými sedadlami a jednej šmýkačky s dráhou dlhou 1,73 m, ktorá sa dá pripevniť k hojdačkovému rámu. Súčasťou je taktiež hojdačkový rám, na ktorom sú hojdačky pre deti umiestnené. Hojdačkový rám má pevnú a stabilnú kovovú konštrukciu. Výška hojdačky - rámu je 2,20 m od zeme. Tento výrobok si vyžaduje nenáročnú montáž a pre väčšiu bezpečnosť detí pri hre sa odporúča osadiť rám detskej hojdačky do zeme alebo do betónu. Nosnosť jednej detskej hojdačky je 50 kg.
  Detská záhradná hojdačka so šmýkačkou je odporúčaná pre deti od 3 rokov, výlučne na domáce použitie, nie je vhodná ako doplnok na výstavbu verejných detských ihrísk! Kovová konštrukcia detskej hojdačky by nemala stáť na hladkom povrchu alebo na asfalte!
  Uvedená cena je za hojdačkový rám vrátane troch hojdačiek a šmýkačky (ako na obrázku).
  Výrobca: TRIGANO Jardin, Francúzsko.

  Otázky k produktu

  E-mail: *
  Meno:

  29 ďalších produktov v rovnakej kategórii: