Kategórie

Výrobcovia

Detská kuchynka French Cuisine Écoiffier dvojdielna s 21 doplnkami

ÉCOIFFIER

ECO1621

18m+
56 x 19 x 77 cm

Cena: 29,90 € s DPH

Každý malý kuchár si obľúbi kuchynku Écoiffier, ktorá prichádza v balení spolu s 21 doplnkami. V kuchynke sa nachádza umývačka riadu s drezom na umývanie riadu, ktorá tvorí jej prvú veľkú časť. Druhú časť kuchynky pre najmenších tvorí rúra so sporákom na varenie. 

Viac detailov

Tento produkt je momentálne vypredaný

Kuchynka pre deti French Cuisine je nádherná dvojdielna kuchynka, ktorú si zamiluje každé dieťatko od 18 mesiacov. Je výnimočná tým, že má 2 časti a to jej dodáva realistický dizajn. Každý malý kuchár si obľúbi kuchynku Écoiffier, ktorá prichádza v balení spolu s 21 doplnkami. V kuchynke sa nachádza umývačka riadu s drezom na umývanie riadu, ktorá tvorí jej prvú veľkú časť. Druhú časť kuchynky pre najmenších tvorí rúra so sporákom na varenie. Nad týmito spotrebičmi sa nachádzajú rôzne poličky a vešiaky na odkladanie kuchynských nástrojov a potrieb na varenie. 2 časti kuchynky môžu byť postavené vedľa seba v rade alebo sa dajú vyklopiť tak, že je medzi nimi pravý uhol. Kuchynka má v oboch prípadoch úplne iný vzhľad, preto hra v nej deti nikdy neomrzí. Môžu si ju poskladať podľa seba.

Medzi 21 doplnkov kuchynky patria príbory, soľnička, korenička, koláčik, hrniec na pečenie aj varenie a mnoho ďalších. S detskou kuchynkou sa pohodlne zahrá 1 aj viac detí, je dostatočne priestranná. Detská kuchynka Écoiffier je vyrobená z kvalitných plastových materiálov, vydrží dlhé roky. Hra s kuchynkou je nielen veľmi zábavná, ale deti si pri nej rozvíjajú fantáziu a kreativitu, posilňujú jemnú motoriku. Pomáha deťom učiť sa rozoznávať farby a predmety, utužovať priateľstvá pri spoločných veselých hrách. Rozmery kuchynky sú 56*19*77 cm. Detská kuchynka je ladená v strieborno-tyrkysovej farbe, výborne zapadne do detskej izby.

Écoiffier je francúzsky výrobca, ktorý vyrába kvalitné detské hračky. Vo svete, kde sa najčastejšie stretávame s výrobkami vyrobenými v Číne, sa výrazne odlišuje francúzsky Écoiffier s originálnym dizajnom ovplyvneným najnovšími trendmi a kvalitou za primeranú cenu. Écoiffier spĺňa najvyššie európske kritériá, preto je kuchynka Écoiffier vhodná pre najmenšie deti. Taktiež mu záleží aj na ochrane prírody, preto je členom programov Eco Emballage a Der Grüne Punkt. Využíva recyklované materiály, zdravotne neškodné farby, preto je zárukou zábavy a bezpečnosti pri hrách. Zakúpte túto jedinečnú kuchynku aj vašim malým kuchárom, aby si od útleho veku osvojovali kuchárske umenie.

Otázky k produktu

E-mail: *
Meno:

14 ďalších produktov v rovnakej kategórii: