Kategórie

Výrobcovia

ÉCOIFFIER Detská čajová súprava s koláčikmi

ÉCOIFFIER

ECO2612

18m+
balenie 50x30x12.5cm

Cena: 12,90 € s DPH

Skladom


Detská čajová súprava pre malé hostiteľky a jej kamarátky je skvelý doplnok pri hre na detské párty. Čajová súprava a koláčiky sú vyrobené z plastu, celkovo táto sada obsahuje až 26-dielov.
Čajová súprava s koláčikmi je určená pre deti od 18 mesiacov.

Viac detailov

Detská čajová súprava s potravinami 100 % Chef Écoiffier je originálna a kvalitná súprava s riadmi, ktoré sa hodia do každej detskej kuchynky. Detská čajová sada poteší chlapcov aj dievčatá od 18 mesiacov, ktoré rady pripravujú rôzne posedenia pri čajíku vo svojej detskej izbičke alebo v záhradke. Čajová súprava pre deti je vyrobená z veľmi kvalitných a odolných plastových materiálov, ktoré sú príjemné na dotyk. Čajová súprava obsahuje až 26 doplnkov, medzi ktorými sa nachádza tácka, poháriky, tanieriky, lyžičky, cukornička, koláčiky a čajník.

S detským čajovým setom si vaše detičky užijú veľa zábavy a príjemných chvíľ a nadobudnú základné znalosti o tom, ako správne obsluhovať a servírovať hosťom chutný čaj a občerstvenie. Čajový set s potravinami 100% Chef je vyhotovený v  červeno-zelenej kombinácii, pôsobí veľmi veselo. Bohatá sada doplnkov zabaví súrodencov aj kamarátov. Originálna čajová súprava rozvíja detskú fantáziu a predstavivosť, učia sa zásadám správneho stolovania.

Otázky k produktu

E-mail: *
Meno:

30 ďalších produktov v rovnakej kategórii: