Kategórie

Najpredávanejšie produkty

Výrobcovia

JANOD detská magnetická anatómia Ľudské telo

JANOD

J05491

7+
26 x 0.5 x 41.5 cm

Cena: 37,50 € s DPH

-4,00 €

41,50 € s DPH

Nárt, lopatka, pankreas, trojhlavý sval – aj takéto „veci“ sa nachádzajú v našom tele.
Úžasne hravé poznávanie ľudského tela pre zvedavých školákov! Deti skladajú puzzle a učia sa zároveň jednotlivé časti a sústavy ľudského tela. Poskladať môžu TELO, KOSTRU, ORGÁNY a SVALY. Okrem toho sa môžu učiť, ako sa jednotlivé časti, kosti, orgány a svaly povedia v ďalších 11 jazykoch.

Viac detailov

Tento produkt je momentálne vypredaný

Magnetická anatómia Bodymagnet je krásna vzdelávacia hračka vhodná pre deti od 7 do 12 rokov. Je to fantastická pomôcka na spoznávanie ľudského tela, pre všetky zvedavé deti. Rozmery tabule sú 26*41,5*0,5 cm. Pomocou puzzle objavujú jednotlivé časti a sústavy nášho tela, môžu poskladať telo, kostru, orgány a svaly. Okrem toho sa môžu učiť, ako sa jednotlivé súčasti preložia do 11 jazykov: angličtina, nemčina, francúzština, španielčina, holandský, baskický, katalánsky, talianský, ruský, dánsky a japonský jazyk. Magnetická tabuľa Ľudské telo sa dá zavesiť na stenu a v balení nájdete aj drevené ukazovadlo. Táto úžasná pomôcka na vzdelávanie obsahuje spolu 76 kartónových magnetických dielikov puzzle a predlohy v rôznych jazykoch. Anatomická magnetická tabuľa je nadčasová hračka a pomôcka na učenie, ktorá nikdy nevyjde z módy, vyrobená z kvalitných materiálov a zdravotne neškodných farieb.
UPOZORNENIE:
Táto hra je cudzojazyčná, v originálnom balení od výrobcu sa nachádzajú kartičky v 11-tich jazykoch, kartičky v slovenskom jazyku sú dodávané tiež spolu s hračkou, no prikladáme ich osobitne.

 

 

Otázky k produktu

E-mail: *
Meno:

30 ďalších produktov v rovnakej kategórii: