Kategórie

Výrobcovia

Detské nástenné svietidlo - sova šedo-ružová

Detské nástenné svietidlo - sova šedo-ružová Zväčšiť
VMATEX

1002-6

0m+
23 x 23 x 9 cm

Cena: 28,90 € s DPH


Dodávame do 1-5 pracovných dní

Detské nástenné svietidlo s motívom sovy v šedo-ružovej farbe príjemne spestrí každú detskú izbu, je vyrobené z jaseňového dreva, farbené ekologicky nezávadnými a zdraviu neškodlivými farbami, ktoré sú na báze vody. Žiarovka max.40W (nie je súčasťou balenia), 230V. Ku každej detskej lampe sú priložené hmoždenky a šraubíky potrebné pre montáž lampy na stenu.
Výrobca: VMATEX, Maďarsko.

Otázky k produktu

 • Spýtal sa: Marketa Psohlavcova
  dňa 25.07.2019
  Dobry den, libi se mi toto svitidlo se sovou. Bylo by prosim mozne zaslat fotku, jak vypada ve tme rozsvicene, jako to mate u ostatnich svitidel? S pozdravem Marketa P Odpoveď
  Dobrý deň, opýtame sa nášho dodávateľa, či majú fotku svietidla aj v tme a ak áno, tak by som Vám ju následne preposlala. Zatiaľ ďakujem a prajem pekný deň.
 • Spýtal sa: Katka
  dňa 08.10.2019
  Dobrý deň, rada by som videla ako svieti v tme detské nástenné svietidlo sova sedo-ruzová alebo aspoň realnejsiu foto. Poprípade aký dlhý je ten kábel. A či sa to len zapne do zásuvky a je k tomu vypinac, či ako to funguje. Ďakujem pekne. Odpoveď
  Dobrý deň, žiaľ obrázok zasvieteného svietidla nemáme k dispozícii. Kábel k tejto lampe je dlhý cca 145 cm a na ňom je umiestnený vypínač (kábel má klasický vývod do zásuvky), kábel je v bielej farbe.
E-mail: *
Meno:

30 ďalších produktov v rovnakej kategórii: