Kategórie

Výrobcovia

DOHÁNY Detské odrážadlo - motorka Superbike MEDIUM - oranžová

DOHÁNY TOYS

142O

18m+
57 x 28 x 41 cm

Cena: 12,90 € s DPH

Detské odrážadlo od výrobcu plastových hračiek DOHÁNY SuperBike Medium, je krásna a kvalitná stredne veľká motorka pre deti. Detské odrážadlo je prevedené v oranžovom farebnom prevedení. Motorka pre deti je vyrobená z kvalitného z odolného plastu, ktorý vám poslúži dlhý čas.

Viac detailov

Tento produkt je momentálne vypredaný

Detské odrážadlo od výrobcu plastových hračiek DOHÁNY SuperBike Medium, je krásna a kvalitná stredne veľká motorka pre deti. Detské odrážadlo je prevedené v oranžovom farebnom prevedení. Motorka pre deti je vyrobená z kvalitného z odolného plastu, ktorý vám poslúži dlhý čas. Detské odrážadlo motorka DOHÁNY SuperBike Medium má pekné športové prevedenie s nálepkami. Odrážadlo pre deti má širší rozchod zadných kolies a jeho nosnosť je 25 kg.

Motorka pre deti má široké využitie. Vďaka kompaktnej veľkosti je praktická, a využiteľná v interiéri i exteriéri. Je vhodné pre všetky deti od 18 mesiacov. Je vybavené stabilnými plastovými kolieskami a pohodlným ergonomicky tvarovaným sedadlom. Dieťa riadi motorku prostredníctvom prednej vidlice.

Výška sedadla 28 cm ,výška riadidiel 44 cm.

 

 

Otázky k produktu

E-mail: *
Meno:

24 ďalších produktov v rovnakej kategórii: