Kategórie

Výrobcovia

Dohány odrážadlo Cross motorka veľká - červená

Akcia Dohány odrážadlo Cross motorka veľká - červená Zväčšiť
DOHÁNY TOYS

111P

3+
59 x 35 x 45 cm

Cena: 19,90 € s DPH

-2,00 €

21,90 € s DPH

Detské odrážadlo od výrobcu plastových hračiek DOHÁNY je krásna a kvalitná motorka pre deti.

Viac detailov

Tento produkt je momentálne vypredaný

Detské odrážadlo od výrobcu plastových hračiek DOHÁNY je krásna a kvalitná motorka pre deti. Detské odrážadlo je vyrobené v červeno-žltom farebnom prevedení. Motorka pre deti Cross je vyrobená z kvalitného a odolného plastu, ktorý vám poslúži dlhý čas. Je vhodná od 3 rokov veku dieťaťa. Detské odrážadlo - motorka má pekné športové prevedenie s nálepkami. Odrážadlo pre deti má širší rozchod zadných kolies a jeho nosnosť je 25 kg.

Odrážadlo je vyrobené z kvalitných, odolných a trvácnych plastových materiálov s pevnou konštrukciou. Motorka pre deti má široké využitie. Vďaka kompaktnej veľkosti je praktická a využiteľná v interiéri i exteriéri. Je vybavená stabilnými plastovými kolieskami a pohodlným ergonomicky tvarovaným sedadlom. Dieťa riadi motorku prostredníctvom prednej vidlice. Výška riadidiel je 45 cm, výška sedadla je 29 cm od zeme a šírka sedenia je 12 cm.

 

 

Otázky k produktu

  • Spýtal sa: Martina
    dňa 21.12.2018
    Chcela by som sa opytat na cenu a potom ci sa da u vas tato motorka objednat a ako .dakujem Odpoveď
    Dobrý deň, motorka sa už dá objednať na našej web-stránke, doručenie už však budeme realizovať až po sviatkoch v Novom Roku. Ďakujem za porozumenie.
E-mail: *
Meno:

14 ďalších produktov v rovnakej kategórii: