Kategórie

Zľavnené produkty

Výrobcovia

Detské odrážadlo Classic 5 motorka s pedálmi - červená

Detské odrážadlo Classic 5 motorka s pedálmi - červená Zväčšiť
DOHÁNY TOYS

152

3+
72 x 43 x 52 cm

Cena: 29,90 € s DPH

Skladom


Detské odrážadlo od výrobcu plastových hračiek DOHÁNY Classic 5 s pedálmi, je krásna a kvalitná motorka pre deti. Detské odrážadlo je vyrobené v červenom farebnom prevedení. Motorka pre deti je vyrobená z kvalitného a odolného plastu, ktorý vám poslúži dlhý čas. Je vhodná od 3 rokov veku dieťaťa. Detské odrážadlo - motorka má pekné športové prevedenie s farebnými nálepkami.

Viac detailov

Detské odrážadlo od výrobcu plastových hračiek DOHÁNY Classic 5 s pedálmi, je krásna a kvalitná motorka pre deti. Detské odrážadlo je vyrobené v červenom farebnom prevedení. Motorka pre deti je vyrobená z kvalitného a odolného plastu, ktorý vám poslúži dlhý čas. Je vhodná od 3 rokov veku dieťaťa. Detské odrážadlo - motorka má pekné športové prevedenie s farebnými nálepkami. Odrážadlo pre deti má širší rozchod zadných kolies a jeho nosnosť je 50 kg. Dieťa pedáluje a tak si posilňuje svaly na nohách.

Odrážadlo je vyrobené z kvalitných, odolných a trvácnych plastových materiálov s pevnou konštrukciou. Motorka pre deti má široké využitie. Vďaka kompaktnej veľkosti je praktická a využiteľná v interiéri i exteriéri. Je vybavená stabilnými plastovými kolieskami a pohodlným ergonomicky tvarovaným sedadlom. Dieťa riadi motorku prostredníctvom prednej vidlice. Výška riadidiel je 43 cm, výška sedadla je 34 cm od zeme.

 

Otázky k produktu

E-mail: *
Meno:

26 ďalších produktov v rovnakej kategórii: