Kategórie

Výrobcovia

DOHÁNY Detské odrážadlo Cross 2 motorka buggy - žltá

DOHÁNY TOYS

121ZL

3+
58 x 27 x 40 cm

Cena: 17,90 € s DPH

-2,00 €

19,90 € s DPH

Skladom


Detské odrážadlo od výrobcu plastových hračiek DOHÁNY Cross 2 Mini Buggy, je krásna a kvalitná motorka pre deti. Detské odrážadlo je vyrobené v žlto-modrom farebnom prevedení s červenými kolesami. Vzhľadom pripomína reálnu motorku. Motorka pre deti Cross 2 je vyrobená z kvalitného z odolného plastu, ktorý vám poslúži dlhý čas.

Viac detailov

Detské odrážadlo od výrobcu plastových hračiek DOHÁNY Cross 2 Mini Buggy, je krásna a kvalitná motorka pre deti. Detské odrážadlo je vyrobené v žlto-modrom farebnom prevedení s červenými kolesami. Vzhľadom pripomína reálnu motorku. Motorka pre deti Cross 2 je vyrobená z kvalitného z odolného plastu, ktorý vám poslúži dlhý čas. Je vhodná od 3 rokov veku dieťaťa. Detské odrážadlo - motorka má pekné športové prevedenie s nálepkami. Odrážadlo pre deti má širší rozchod zadných kolies a jeho maximálna nosnosť je 50 kg.

Odrážadlo je vyrobené z kvalitných, odolných a trvácnych plastových materiálov s pevnou konštrukciou. Motorka pre deti má široké využitie. Vďaka kompaktnej veľkosti je praktická a využiteľná v interiéri i exteriéri. Je vybavená stabilnými plastovými kolieskami a pohodlným ergonomicky tvarovaným sedadlom. Dieťa riadi motorku prostredníctvom prednej vidlice. Výška riadidiel je 39 cm, výška sedadla je 28 cm od zeme.

 

 

Otázky k produktu

E-mail: *
Meno:

24 ďalších produktov v rovnakej kategórii: