Kategórie

Zľavnené produkty

Najpredávanejšie produkty

Výrobcovia

Dohány odrážadlo Cross motorka veľká - fialová

DOHÁNY TOYS

111R

3+
59 x 35 x 45 cm

Cena: 23,90 € s DPH

-1,00 €

24,90 € s DPH

Skladom


Detské odrážadlo od výrobcu plastových hračiek DOHÁNY, je krásna a kvalitná motorka pre deti. Detské odrážadlo je vyrobené v ružovo-fialovom farebnom prevedení. Je vhodné pre malé dievčatká. Motorka pre deti Cross je vyrobená z kvalitného z odolného plastu, ktorý vám poslúži dlhý čas.

Viac detailov

Detské odrážadlo od výrobcu plastových hračiek DOHÁNY, je krásna a kvalitná motorka pre deti. Detské odrážadlo je vyrobené v ružovo-fialovom farebnom prevedení. Je vhodné pre malé dievčatká. Motorka pre deti Cross je vyrobená z kvalitného z odolného plastu, ktorý vám poslúži dlhý čas. Je vhodná od 3 rokov veku dieťaťa. Detské odrážadlo - motorka má pekné športové prevedenie s nálepkami. Odrážadlo pre deti má širší rozchod zadných kolies a jeho nosnosť je 25 kg.

Odrážadlo je vyrobené z kvalitných, odolných a trvácnych plastových materiálov s pevnou konštrukciou. Motorka pre deti má široké využitie. Vďaka kompaktnej veľkosti je praktická a využiteľná v interiéri i exteriéri. Je vybavená stabilnými plastovými kolieskami a pohodlným ergonomicky tvarovaným sedadlom. Dieťa riadi motorku prostredníctvom prednej vidlice. Výška riadidiel je 45 cm, výška sedadla je 29 cm od zeme a šírka sedenia je 12 cm.

 

 

Otázky k produktu

E-mail: *
Meno:

23 ďalších produktov v rovnakej kategórii: