Detské odrážadlá - motorky

Výrobcovia

Zobrazené produkty

Latest posts

Enduro MotoKidZ Detské odrážadlo - motorka MAXI M-Style - ružová

MotoKidZ

3721-MS-R

od 2 - 4 rokov
d 58 x š 27,5 x v 46 cm

Cena: 12,90 € s DPH

-1,60 €

14,50 € s DPH


Enduro MotoKidZ Detské odrážadlo - motorka MAXI v novom dizajne M-Style v ružovej farbe zaručene poteší každé malé dieťa. Motorka pre deti je vyrobená z vysoko-kvalitného a odolného plastu, ktorý vám poslúži dlhý čas. Detské odrážadlo - motorka Enduro má pekné športové prevedenie s nálepkami. Odrážadlo pre deti má širší rozchod zadných kolies a jeho nosnosť je 50 kg.

Viac detailov

Dodávame do 1-5 pracovných dní

Enduro MotoKidZ Detské odrážadlo - motorka MAXI v novom dizajne M-Style v ružovej farbe zaručene poteší každé malé dieťa. Motorka pre deti je vyrobená z vysoko-kvalitného a odolného plastu, ktorý vám poslúži dlhý čas. Detské odrážadlo - motorka Enduro má pekné športové prevedenie s nálepkami. Odrážadlo pre deti má širší rozchod zadných kolies a jeho nosnosť je 50 kg.
Motorka pre deti má široké využitie. Vďaka kompaktnej veľkosti je praktická a využiteľná v interiéri i exteriéri. Je vybavená stabilnými plastovými kolieskami a pohodlným ergonomicky tvarovaným sedadlom. Dieťa riadi motorku prostredníctvom prednej vidlice.
Vlastnosti detskej motorky Enduro MotoKidZ:
- dĺžka motorky: 58 cm
- šírka motorky: 27,5 cm
- výška motorky: 46 cm
- výška sedadla od zeme: 31 cm
- maximálne zaťaženie motorky: 50 kg
- odporúčaný vek: od 2 - 4 rokov
- čistenie: vlhkou handričkou
Upozornenie: Z bezpečnostných dôvodov dbajte na to, aby ste neprekročili maximálne povolené zaťaženie a vekovú hranicu detí pri používaní motorky!
Enduro motorka pre deti je vyrobená v EU a spĺňa všetky kritériá kvality.

Otázky k produktu

E-mail: *
Meno:

30 ďalších produktov v rovnakej kategórii: