Detské odrážadlá - motorky

Najpredávanejšie produkty

Výrobcovia

Zobrazené produkty

Latest posts

  Enduro MotoKidZ Detské odrážadlo - motorka MAXI M-Style - ružová

  MotoKidZ

  3721-MS-R

  od 2 - 4 rokov
  d 58 x š 27,5 x v 46 cm

  Cena: 14,50 € s DPH


  Enduro MotoKidZ Detské odrážadlo - motorka MAXI v novom dizajne M-Style v ružovej farbe zaručene poteší každé malé dieťa. Motorka pre deti je vyrobená z vysoko-kvalitného a odolného plastu, ktorý vám poslúži dlhý čas. Detské odrážadlo - motorka Enduro má pekné športové prevedenie s nálepkami. Odrážadlo pre deti má širší rozchod zadných kolies a jeho nosnosť je 50 kg.

  Viac detailov

  Enduro MotoKidZ Detské odrážadlo - motorka MAXI v novom dizajne M-Style v ružovej farbe zaručene poteší každé malé dieťa. Motorka pre deti je vyrobená z vysoko-kvalitného a odolného plastu, ktorý vám poslúži dlhý čas. Detské odrážadlo - motorka Enduro má pekné športové prevedenie s nálepkami. Odrážadlo pre deti má širší rozchod zadných kolies a jeho nosnosť je 50 kg.
  Motorka pre deti má široké využitie. Vďaka kompaktnej veľkosti je praktická a využiteľná v interiéri i exteriéri. Je vybavená stabilnými plastovými kolieskami a pohodlným ergonomicky tvarovaným sedadlom. Dieťa riadi motorku prostredníctvom prednej vidlice.
  Vlastnosti detskej motorky Enduro MotoKidZ:
  - dĺžka motorky: 58 cm
  - šírka motorky: 27,5 cm
  - výška motorky: 46 cm
  - výška sedadla od zeme: 31 cm
  - maximálne zaťaženie motorky: 50 kg
  - odporúčaný vek: od 2 - 4 rokov
  - čistenie: vlhkou handričkou
  Upozornenie: Z bezpečnostných dôvodov dbajte na to, aby ste neprekročili maximálne povolené zaťaženie a vekovú hranicu detí pri používaní motorky!
  Enduro motorka pre deti je vyrobená v EU a spĺňa všetky kritériá kvality.

  Otázky k produktu

  E-mail: *
  Meno:

  30 ďalších produktov v rovnakej kategórii: