Kategórie

Výrobcovia

Melissa & Doug Puzzle z dreva - domáce zvieratá

Melissa & Doug

12055

12m+
29 x 28.7 x 4 cm

Cena: 13,50 € s DPH

Skladom


Tento krásny modrý domček je domovom troch domácich miláčikov: psíka, mačičky a kanárika, ktorí sa nevedia dočkať zábavy! Tieto veľké drevené dieliky puzzle sú skvelou vzdelávacou hračkou pre najmenších.

Viac detailov

V tomto útulnom modrom domčeku žijú traja obľúbení domáci miláčikovia a čakajú len na vás, kým si s nimi zahráte puzzle. Toto extra hrubé drevené puzzle od Melissa & Doug® obsahuje tri veľké dieliky puzzle s veľkými drevenými gombíkmi pre ľahké uchopenie. 

Pod každým kusom sa zobrazujú plnofarebné obrázky. 
Vďaka tomu, že pod každým hlavolamom je zodpovedajúca kresba, bude môcť batoľa ľahko priraďovať jednotlivé prvky na príslušné miesto. Hra s puzzle je skvelá aktivita podporujúca rozvoj motoriky a tréning malíčkov. Dieťa sa tiež učí myslieť logicky kreatívnym a zábavným spôsobom. Vďaka veľkým rukovätiam, ktoré boli prispôsobené veľkosti malých detských ručičiek, bude vyberanie a vkladanie jednotlivých blokov pre batoľa pohodlné. Hračky sa vyznačujú veľkým zmyslom pre detail, bohaté farby a vysoká kvalita spracovania. 

Poskytuje výbornú relaxáciu pre deti a podporuje rozvoj koordinačných schopností oko-ruka a schopnosť zrakového vnímania.

Zaujímavý dizajn podporuje zábavu. Sada obsahuje základňu a tri prvky: psíka, mačičku a kanárika. Všetky prvky sú vyrobené z hrubého dreva.

Otázky k produktu

E-mail: *
Meno:

26 ďalších produktov v rovnakej kategórii: