Detské šmýkačky a šmykľavky

Najpredávanejšie produkty

Výrobcovia

Latest posts

  DOHÁNY Detská šmýkačka 120 cm - červená

  DOHÁNY TOYS

  424-2

  2+
  130 x 95 x 72 cm

  Cena: 25,90 € s DPH

  -4,00 €

  29,90 € s DPH

  Skladom


  Šmýkačka pre deti Dohány je vyrobená v kombinácii červenej, žltej a zelenej farby s nožičkami. Jej krásne farebné prevedenie u detí vzbudzuje predstavivosť a fantáziu. Deti milujú kĺzanie na šmykľavke. Je vhodná od veku od 24 mesiacov a deti ju môžu využívať dlhý čas. Detská šmykľavka je vyrobená z kvalitných a odolných plastových materiálov, ktoré si zachovajú svoje vlastnosti počas dlhých rokov. Je využiteľná v každom ročnom období- na jar, v lete i na jeseň.
  Šmýkačka je kvalitný európsky výrobok. Vďaka svojmu malému rozmeru sa zmestí kdekoľvek. Deti majú z kĺzania sa na šmykľavke veľkú radosť. V lete sa k nej jednoduchým spôsobom dá napojiť hadica a vytvorí sa kaskáda, ktorá premení šmykľavku na malý detský tobogan. Vzhľad šmykľavky pripomína rozprávkovú postavičku s nohami a očami. Je ľahko skladná, a preto sa pohodlne zmestí aj do detskej izby. Šmýkačka pre deti má pevnú plastovú konštrukciu s protišmykovými schodíkmi. Celková dĺžka plochy na šmýkanie je 120 cm. Nosnosť tejto detskej šmýkačky je až 50 kg.

  Otázky k produktu

  • Spýtal sa: Angelika Sabová
   dňa 25.03.2019
   Dobrý deň chcem sa opýtať či je možné šmýkačku doručiť do stredy? Ďakujem Odpoveď
   Dobrý deň, ak šmýkačku objednáte ešte teraz, tak ju vieme poobede odoslať (dnes), čiže by Vám prišla v priebehu zajtrajšieho dňa. Ďakujem.
  • Spýtal sa: Soňa
   dňa 21.07.2019
   Zdravím,ako môžem objednať smyklavku? Odpoveď
   Dobrý deň, náš e-shop je už opäť aktívny, takže šmykľavku môžete v prípade záujmu objednať cez našu web-stránku, ďakujem.
  E-mail: *
  Meno:

  12 ďalších produktov v rovnakej kategórii: