Kategórie

Výrobcovia

Dohány 428 Detská šmýkačka 95 cm - červená

DOREX

428P

2+
dĺžka šmýkacej plochy: 95 cm
115 × 65 × 85 cm
25 kg

Cena: 19,90 € s DPH

-3,00 €

22,90 € s DPH

Skladom


Detská šmykľavka s moderne navrhnutou plochou šmyku, ktorá zaručuje komfortné a bezpečné šmýkanie pre deti. Jej celková dĺžka je 95 cm. Šmykľavka má robustnú konštrukciu a plochu šmyku s vysokými stenami, takže je bezpečná aj pre najmenšie deti.

Viac detailov

Detská šmykľavka s moderne navrhnutou plochou šmyku, ktorá zaručuje komfortné a bezpečné šmýkanie pre deti. Jej celková dĺžka je 95 cm. Šmykľavka má robustnú konštrukciu a plochu šmyku s vysokými stenami, takže je bezpečná aj pre najmenšie deti. Detská šmykľavka je vyrobená z kvalitného plastu a je prevedená v krásnych odtieňoch červenej a zelenej farby. Je vhodná pre deti od 2 rokov. Šmykľavka má praktický rebrík. Má stabilné schodíky, ktoré zabezpečujú stabilitu celej šmykľavky a teda aj celkovú bezpečnosť pri šmýkaní na šmykľavke. Šmykľavka sa tiež môže umiestniť k okraju detského bazénika, dieťa sa tak skĺzne priamo doň a má tak o zábavu postarané.

Šmykľavka perfektne zapadne do vašej záhrady alebo na dvor. Jej rozmery sú 115×65×85 cm. Detská šmykľavka je využiteľná  na jar, v lete i na jeseň. Vďaka svojim skladným rozmerov sa pohodlne zmestí aj do detskej izby. Dá sa pohodlne zložiť aj rozložiť a vďaka malej hmotnosti je ľahko prenosná. Ľahko sa zmestí do kufra auta, takže dieťa si ju môže užiť na chate či pri vode. Maximálna nosnosť šmykľavky je 25 kg. Deti milujú kĺzanie na šmykľavke. Detská šmykľavka svojim vzhľadom a prevedením upúta pozornosť nejedného malého dieťata a tie si ju okamžite zamilujú. Detské šmykľavky sú jedna z najobľúbenejších hračiek na záhradu.

Otázky k produktu

E-mail: *
Meno:

4 ďalších produktov v rovnakej kategórii: